Dayanıklılık ve sessizlik arayanlara Roca Gömme Rezervuar

KOBİ Postası

Banyo alanları için tasarladığı ve ürettiği yenilikçi ürünleriyle dünyanın önde gelen markalarından Roca, farklı banyolara ve kullanım biçimlerine uygun kompakt tasarımlı Gömme Rezervuar ile beklentileri bir üst boyuta taşıyor. Dayanıklılığı, sesi azaltan izolasyon sistemi ve üstün performansı ile dikkat çeken Roca Gömme Rezervuar, hızlı ve kolay kurulum avantajıyla kamu ve özel alanlar için yeni nesil ve hijyenik bir çözüm sunuyor.

Roca Gömme Rezervuar ile banyoda sessizliğin keyfini çıkarın

Performansı ve özellikleri ile yeni bir kullanıcı deneyimi vaat eden Roca Gömme Rezervuar, yüksek dayanımı ve gürültüyü azaltan ses yalıtımı ile öne çıkıyor. Yıkama vanası 200 bin yıkama çevrimine imkan tanıyan rezervuar, alanı kısıtlı banyo alanları için birbirinden farklı ve kişiselleştirilebilir kompakt modellere sahip.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

HONOR IFA 2020’de yeni akıllı saatlerini ve yüksek performanslı yeni dizüstü bilgisayarını duyurdu

Berlin’de düzenlenen etkinlikte yeni akıllı saatleri, yeni bir dizüstü bilgisayar ve ekosistem ürünlerini tanıtan HONOR, dünyanın her yerindeki gençler için akıllı yaşam stratejisini güçlendirmeye devam ediyor. HUAWEI Technologies çatısı altında […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN