Axa Sağlığım uygulaması ilk oldu

KOBİ Postası

Dijitalleşmede mobilin yükselişini her zaman önemseyen, geçtiğimiz yıllarda Axa Acentem isimli uygulama ile ilk kez bir mobil uygulamayı sigorta sektöründe hayata geçiren şirket, sağlık sigortası özelinde sunduğu Axa Sağlığım uygulaması ile bu alana yatırım yapan ilk marka oldu.

“Axa Sağlığım” mobil uygulaması hayatı kolaylaştıran hizmetleri kullanıcılarına sunuyor. Axa, Axa Hattı menüsü üzerinden müşteri hizmetlerine ve sağlık danışmanlarına ulaşıp tek bir tuşla ambulans çağırma, sağlık poliçelerinin teminat ve kullanım detaylarını izleyip sağlık hizmeti faturalarını uygulamaya yükleyerek ödemeleri kolayca alabilme, randevu alma ve randevuları takvime ekleyebilme gibi özellikleri kullanıcıların hizmetine sunuyor. Uygulama içinde teknoloji, testler, aile, bakım, beslenme, sağlıklı yaşam ve psikoloji gibi başlıklar içinden seçilen başlıklarla uygulamayı kişiselleştirilebiliyor ve bu başlıklarla ilgili içeriklere ulaşılabiliyor. Uygulamada aynı zamanda ailelerin çocuklarının doğum tarihi ile aşı takibini takvimden yapabilme ve anlaşmalı kurum ve nöbetçi eczane bilgilerine ulaşma özellikleri de bulunuyor.

Axa Sigorta Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Başkan ve İcra Kurulu Üyesi Özer Şimşek, yaptığı açıklamada şöyle konuştu: “”Önce Mobil” mottosundan hareketle, Axa olarak müşterilerimizin hayatını kolaylaştırmanın ötesine geçmek istiyoruz. Akıllı mobil cihazlar sayesinde, yakın gelecekte insanların karşı karşıya kalacakları sağlık risklerini, doktora veya hastaneye gitmeksizin saptayıp kendilerine bildirecek teknolojilerin gelişmekte olduğunu görüyoruz. Bu sayede, ortaya çıkabilecek sağlık problemleri teknoloji sayesinde hızla tedavi edilebilir ya da önlenebilir hale gelecek. Biz de müşterilerimize değer katabilmek adına, sağlık gibi önemli bir konuda, bir başlangıç uygulaması hazırlayarak ilk adımı atmış olduk.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Uzmanlar, Borsa İstanbul'da yükselişin nedenlerini anlattı

BIST 100 endeksi, özellikle banka pay piyasalarında yoğunlaşan alımlarla 90.835 puana çıkarak, mart ayında iki kez test ettiği ve aşamadığı 91.000-91.500 direnç bölgesine yaklaştı. Analistler, mart ayında iki kez test […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN