Jeneratörünüzü kesintilere hazır tutun

KOBİ Postası

Jeneratörlerin düzenli olarak bakımlarının yapılması uzun süre sorunsuz ve yüksek performans ile kullanabilmesi sağlarken, oluşabilecek olan arızaların da önüne geçmeye yardımcı oluyor.

Düzenli bakım sayesinde ilk günkü performans

Jeneratörlerden enerji kesintisi halinde en verimli şekilde yararlanmak için kesintilere karşı hazır tutmak gerekiyor. Düzenli bakım hizmeti verilen ve periyodik kontrolleri kullanıcı tarından yapılan jeneratörler hem kesinti anında kısa sürede devreye giriyor hem daha uzun ömürlü oluyor.

Jeneratörlere yılda bir kez genel bakım yapılmasını öneren Aksa Servis Genel Müdürü Ömer Saner; “Jeneratörde genel bakım yılda bir kez yapılmazsa motorda paslanma, devir daimde çürüme ve radyatörde delinme meydana gelebiliyor. Aksa olarak yetkili servislerimizin yaptığı bakım ve kontrol işlemi sırasında gerekmesi durumunda jeneratörün özelliklerine göre belirlenmiş olan motor yağı ve antifriz, filtreler gibi yardımcı parçalar değiştirilir. Böylelikle bu elemanların koruduğu motor, radyatör gibi jeneratörü oluşturan ana bileşenlerin de arızalara karşı korunması sağlanılmış olunur. Düzenli periyodik bakım, jeneratörlerin ilk günkü performansında çalışmasını sağlar” dedi.

Garanti dışı müdahalelerden kaçının

Jeneratörler arızalandığında yetkili olmayan servisler tarafından yapılan müdahaleler, mevzuat gereği garanti dışı addedilip tüketicileri mağdur olmasına sebebiyet verebiliyor.

Tüketicilerin ihtiyaç anında yarı yolda kalmaması için jeneratöre yatırım yaparken çözüm üretecek servis ekibinin olduğundan emin olunması gerektiğini belirten Aksa Servis Genel Müdürü Ömer Saner;Aksa Jeneratör olarak yüzde yüz müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışıyoruz. Müşterilerimizin yetkili servise ihtiyaç duyduğu durumlarda, en hızlı şekilde destek olmak için en yakın yetkili servisimize Aksa Jeneratör Çözüm Merkezi’nden ulaşabiliyorlar. Tüm Aksa Jeneratör yetkili servisleri; Merkez Servis personeli tarafından eğitilmiş ve teknik bilgileri güncel olan, yıllık eğitimler ile kalite standartları belirlenmiş, orijinal yedek parça kullanan, tamirat gerektiren durumlarda yetkili servisler için belirlenmiş adımları takip etmektedirler”

Aksa Jeneratör, Türkiye genelindeki 300 çalışanı, 85 servis noktası ve yedek parça stoku ile kalite standartlarında ve teknik talimatlara uygun 7/24 bakım hizmeti sağlıyor. Türkiye’nin yanı sıra jeneratör ihracatı yaptığı her ülkede servis hizmeti veren Aksa Jeneratör, her kıtada bulunan bölge müdürlüklerine bağlı servis noktalarıyla satış sonrası desteğini sürdürüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

ABD'de özel sektör istihdamı 3 yılın zirvesinde

ABD’de özel sektör istihdamı şubat ayında 298 bin kişi artarak yaklaşık 3 yılın en iyi performansını kaydetti.  ADP Araştırma Enstitüsü ve Moody’s Analytics iş birliğiyle hazırlanan rapora göre, Amerikan özel […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN