Simit Sarayı İngiltere’nin en büyük franchise fuarlarına lezzet kattı

kobipostasi

Geleneksel Türk lezzetlerini dünya ile buluşturan ve Londra’da açtığı 7 mağaza ile İngilizlerden yoğun ilgi gören Simit Sarayı, 20-21 Ocak tarihlerinde Londra’da düzenlenen İngiltere’nin en büyük franchise fuarlarından BIFE (British International Franchise Exhibition) Türkiye’yi temsil etti.

Dünya markası olma vizyonuyla yurt dışı açılışlarını tüm hızıyla sürdüren Simit Sarayı, İngiltere’nin en büyük franchise fuarlarından BIFE’de (British International Franchise Exhibition) birbirinden lezzetli ürünleriyle ziyaretçilerin ilgi odağı oldu.

İki gün süren fuar boyunca katılımcılar ile bir araya gelen ve Simit Sarayı’nın yurt dışında gördüğü ilgiden memnuniyet duyduklarını belirten Simit Sarayı Yönetim Kurulu Başkanı Abdullah Kavukcu, “Simit Sarayı artık dünyanın dikkatini çekmeye başladı. İngiltere BIFE fuarında gördüğümüz ilgi göğsümüzü kabarttı. İlk mağazamızı açtığımız heyecanımızla çalışmalarımıza devam ediyoruz. Önümüzdeki 5 yılda 2.000 mağaza açmayı hedefliyoruz ve İngiltere bizim için çok önemli bir pazar. Avrupa’daki tüm mağazalarımızı Londra’dan yönetiyoruz.” dedi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Antalya, fuarcılıkta Akdeniz bölgesinin merkezi olacak

Antalya Fuarcılık İşletme ve Yatırım A.Ş. (ANFAŞ) yönetimi, kenti Akdeniz bölgesinin fuar merkezi haline getirmek için kolları sıvadı. ANFAŞ yönetimi, fuarcılık konusunda hazırlayıp daha önce Ekonomi Bakanlığı’na verdikleri raporu,  Başbakan […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN