Özel sinema kulübü Sinemia, Premium Üyelik sistemi ile Türkiye’nin sinema alışkanlıklarını baştan yaratıyor. Sinemia Premium üyeleri, sinemaya gitme kararı aldığı ilk dakikadan, film sonrasındaki kahve keyfine kadar A’dan Z’ye kusursuz bir deneyim yaşıyor. Üstelik üyeler, ayrıcalıklı bir yaşam tarzının da parçası oluyor.

İki bilet fiyatına, artık her film sinemada izleniyor

Sinemia Premium Üyelik ile artık “evde izlenecek film, sinemada izlenecek film” ayrımı ortadan kalkıyor. Üyeler ayda iki bilet fiyatı kadar bir ücret ödeyerek, Türkiye’nin her yerinde, her salonda, her filmde ve her seansta 30 kez sinemaya gidebiliyor. 2D, 3D, IMAX, MPX, Dolby Atmos, 4DX ve hatta D-BOX, Açık Hava Sinemaları veya VIP Salonlar fark etmiyor.

Üyelerin sinemaya gitme sıklığı 4 katına çıkıyor

Sinemia Kurucusu Rıfat Oğuz, “Sinema Premium üyelerinin sinemaya gitme sıklığı bu kolaylıklar sayesinde 4 katına çıkıyor. Ayrıca Premium üyelerimiz yılın en popüler, en çok merakla beklenen filmlerinin galalarına, ön gösterimlerine ve sinema dünyasına dair özel davetlere katılabiliyor” dedi.

Restoran, kafe ve pek çok markada özel indirimler

Sinemia Premium üyeleri artık sadece sinemada değil, özel indirimlerle hayatın her alanında ayrıcalıklı. Üyeler, şehrin en gözde mekanlarında 400’den fazla restoran, cafe ve şarküteride indirim avantajından yararlanabiliyor.

Üyelik için ilk adres: Sinemia.com

Sinemia Premium üyesi olmak için, ilk adres Sinemia.com. Web sitesine Facebook ya da Linkedin hesabınızla giriş yaparak, dilediğiniz süreli üyelik paketini seçebilirsiniz. Bilgilerinizi girdikten sonra üyelik isteğiniz onaylanacak ve Sinemia kartınız adresinize postalanacak. Üyelik işlemi tamamlandıktan sonra, yapmanız gereken tek şey, Sinemia mobil uygulamasını telefonunuza indirmek, sinema salonunun yolunu tutmak ve Sinemia kart ile gişede ek bir ücret ödemeden biletinizi alıp filmin tadını çıkarmak.