mor ve ötesi Sofar İstanbul’da sahne aldı

KOBİ Postası

Bu kez erkekleri #geceuzun etkinlikleri ile şaşırtan Axe evsahipliğinde gerçekleşen sürpriz konserde, davetlilerin kimin çıkacağını bilmedikleri ve merakla bekledikleri performans grubu mor ve ötesi oldu.

Arnavutköy’de bir evin salonunda gerçekleşen Sofar Sounds pop-up konserde davetliler, keşfedilmemiş müzisyenlerin performansını beklerken Axe ev sahipliğinde Türkiye’nin en önemli rock gruplarından mor ve ötesi ile karşılaşmanın şaşkınlığını ve coşkusunu yaşadılar.

Sofar konsepti gereği müzikseverler konser için rezervasyon yaptırıyor fakat son gece davetiyesi mail kutusuna düşene kadar hangi adrese, kimin evine gideceğini ve hangi müzisyenleri dinleyeceğini bilmiyorlar.

Bu sene 20. yılını kutlamaya hazırlanan mor ve ötesi, Axe’ın davetlisi olarak konuk olduğu Sofar Sounds İstanbul’da müzik hayatının çeşitli dönemlerinden 7 şarkıyı akustik düzenlemeleriyle seslendirdi. Performanslarını “Bisiklet” şarkısı ile bitiren mor ve ötesi, yoğun istek üzerine gül kendine albümlerinden “bir” parçasıyla bis yaptı.

Axe’ın sosyal medya hesaplarından ipuçları verdiği #geceuzun konseptli farklı sofar işbirlikleri ve sürprizleri devam edecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Borsa İstanbul'un gongu toplumsal cinsiyet eşitliği için çaldı

BM Küresel İlkeler Sözleşmesi ile BM Toplumsal Cinsiyet Eşitliği ve Kadının Güçlenmesi Birimi ortaklığında oluşturulan “Kadının Güçlenmesi Prensipleri”nin mevcut ve yeni imzacıları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde düzenlenen gong töreninde […]

KOBİ Postası'nı takip ettiğiniz için teşekkür ederiz

ABONE OLUN