Yılın en iddialı filmlerinden “Asabi Adam/The Angriest Man In Brooklyn” filmi 30 Mayıs’ta sinemalarla aynı anda D-Smart Blu’dan izlenebilecek

>>D-Smart, D-Smart Blu ile Türkiye’de bir ilke imza atıyor ve “Premium Video On Demand” yani “Premium Öde-İzle” servisini Türkiye’ye getiriyor!

>>D-Smart’ın Öde-İzle sistemi üzerine kurulu bu ayrıcalıklı hizmeti, 2014’ün en iddialı filmlerinden biri ile start alıyor. Oscarlı usta oyuncu Robin Williams’ın başrolünde yer aldığı “Asabi Adam/The Angriest Man In Brooklyn” 30 Mayıs’ta sinemalarla beraber aynı anda D-Smart Blu’dan izlenebilecek.

Türkiye’nin yenilikçi dijital yayın platformu D-Smart yine bir ilke imza atıyor. Filmleri sinemalardaki gösterimi sırasında veya hemen sonra izleme fırsatı sunan “Premium Öde İzle (Premium Video On Demand Servisi)” (PVOD), Türkiye’de ilk kez D-Smart Blu ile başlıyor.

Öde-izle sistemiyle, evlerde en yeni filmleri ilk izlemenin ayrıcalıklı keyfi başlıyor!

D-Smart Blu’nun bu ayrıcalıklı hizmeti, 2014’ün hem gişede hem de ödüllerde en iddialı filmlerinden biri ile başlıyor. The Angriest Man In Brooklyn filmi, 30 Mayıs’ta Türkiye’de gösterime girmesi ile birlikte aynı gün D-Smart Blu’dan izlenebilecek.

Ali Güven: “Korsana karşı devrim niteliğinde bir çalışma”

D-Smart ve filmin distribütörü Pinema Filmcilik’in işbirliği ile hayata geçen, yaşadığı yerde sinema salonu olmayanlar için büyük önem taşıyan hizmet hakkında bilgi veren D-Smart CEO’su Ali Güven, “Ülkemizde korsan film izleyenlerin büyük bir çoğunluğunun, Amerika’da çıkan filmleri anında seyretme isteğiyle bunu yaptığını düşünüyoruz. Bu nedenle biz de Pinema ile böyle devrim niteliğinde bir çalışma gerçekleştiriyoruz” dedi.

Pamir Demirtaş: “D-Smart ile sinemaya gidemeyenlerin evlerine sinemayı getiriyoruz

Pinema Filmcilik’in sahibi Pamir Demirtaş , “D-Smart ile yıllardır işbirliği içindeyiz. Şimdi sinemaya gidemeyen insanların evlerine sinemayı getiriyoruz. Bu yenilikçi proje ile izleyicilere yasal ortamda film servisi sunuyoruz. Premium öde izle sistemi televizyon ve sinemanın el ele verip legal yayınlarla korsana son verme çalışmasının bir örneğidir” yorumunda bulundu.

Başar Başarır: “Yeni dijital mecralar açarak sinema eserlerinin yurt sathına dağılımına yardımcı oluyoruz”

İçerik Grup Başkanı Başar Başarır ise yeni uygulamanın diğer artılarını şu sözlerle anlattı: “Türkiye’de şu anda iki bin civarında sinema salonu var. Bu demek oluyor ki pek çok yerleşim merkezinde bir salon yok. Yani vatandaşlarımız isteseler de sinemaya gidemiyor. Üstelik bazı filmlerin dağıtım ağlarında sorun yaşandığını da duyuyoruz. Bu yeni dijital mecralar ülkedeki yaşam kalitesini arttırdığı gibi, sinema eserlerinin yurt sathına dağılımına da yardım edecektir” dedi.

The Angriest Man In Brooklyn

Başrollerini Oscar ödüllü usta oyuncu Robin Williams ve Black Swan ile yıldızı parlayan Mila Kunis’in paylaştığı film, yanlış teşhis sonucu 90 dakikalık ömrünün kaldığını öğrenen asabi mizaçlı bir adamın trajikomik hikayesini anlatıyor. Phil Alden Robinson’un yönettiği filmde, Game of Thrones dizisi ile hayran sayısını artıran Peter Dinklage ve Melissa Leo da rol alıyor. Türkiye’den bir hafta önce Amerika’da gösterime girecek olan film, hem gişede hem de ödüllerde iddialı.