Tablet bilgisayarda reeder’dan sektöre selam, Intel ile devam

Sektörün inovatif ürünleri ile dikkat çeken markası reeder, kullanıcılardan gördüğü ilginin karşılığını, kalitesini ve performansını sürekli daha ileriye götürerek veriyor.

Bu anlayış ile yoluna devam eden reeder, şimdi de kalitesini Intel tecrübesi ile birleştiriyor.

Intel – reeder işbirliğinin ilk meyvesi reeder A8i’nin gördüğü yoğun ilgi, reeder’ın yoluna Intel ile devam etmesini sağladı.

9 farklı Intel işlemcili model ile ürün gamını genişleten reeder,  piyasada en geniş ürün gamına sahip olan marka.

Fiyatları 199 TL ile 499 TL arasında değişen modelleri ile herkesi Intel işlemcili tablet sahibi yapmaya hazırlanan reeder, Intel’in tecrübesini yüksek performanslı ürünler ile birleştirerek her bütçe ve zevke uygun tablet bilgisayarlar sunuyor.

Serinin ilk ürünü olan reeder A8iC, Intel Atom Clover  Trail + Z2520 işlemciye sahip.

Çift çekirdek 1.2 Ghz hıza sahip olan cihaz ile alışmış olduğunuz performans ikiye katlanıyor.

Reeder A8iC, 1024*768 IPS ekranı ile kullanıcısına yüksek görüntü kalitesi sunarken; 2 Mp arka kamera, 1 GB DDR3 RAM ve 8 GB dahili hafızası ile dikkatleri üstüne topluyor.

Teknosa turuncu indirim kapsamında sadece 349TL’ye satılacak olan reeder A8iC, uygun fiyata yüksek kalite arayışında olanların birinci tercihi haline geliyor.

1920*1200 Full HD IPS ekranı ile reeder A9i ve 1280*800 IPS ekranı ile reeder A10i, büyük ekranlı tablet bilgisayar arayışında olanların mutlaka incelemesi  gereken cihazlar arasındaki yerini alıyor.

reeder A9i ve reeder A10i, çift çekirdek 2Ghz işlemcisi ve 5 MP kamerası ile bir tablet bilgisayardan beklenilenleri  fazlası ile karşılıyor.

7’’ ekranın kullanım ve taşıma rahatlığından vazgeçemem diyenler için reeder A7i ve reeder A7iC en göze çarpan modeller arasında yerini alıyor.

Özellikle Intel hızını 199TL’lik fiyatı ile sunan reeder A7iC, piyasanın tozunu attıracak gibi gözüküyor.

Şimdiye kadar geliştirdiği ürünler ve yaptığı işbirlikleri ile sektörde kendine sağlam bir yer edinen reeder’ın, Intel’le devam kararı alması, piyasaya yeni bir soluk getirecek, taşlar yerinden oynayacak, bizden söylemesi…

Bir cevap yazın