Yeni kurulan şirketlerin oluşturduğu ekosistemin ne kadar önemli hale geldiğini bilen PayPal, şirketlere sunduğu desteği ve hizmeti en iyi hale getirmek adına, altı aydan daha kısa bir süre önce oluşturduğu “PayPal Blueprint Programı”na tüm dünyada 100’e yakın başlangıç seviyesindeki şirket katıldı. Bugün ise, on beş yeni ortakla birlikte programın faydalarını daha yüksek noktalara taşıyarak, genişletiyoruz.

Yeni Proje Ortakları

Program geçen yıl, 500Startups, Elevator Fund ve SeedCamp gibi EMEA ve Kuzey Amerika’da birkaç üst düzey iş geliştirme merkezi ile başlamıştı. Ancak, günümüzün gelişmekte olan standartlarına ulaşmak için hızla yeni ortaklar eklenmesi gerekiyordu ve bugün, on üç yeni ortak ile birlikte programın heyecanı daha da artmış bulunuyoruz. Programa katılan Techstars şirketinin Kurucusu ve CEO’su David Cohen de heyecanını şu sözlerle ifade etti: “PayPal’ın Startup Blueprint programı bizi çok heyecanlandırıyor. Yeni şirketler her zaman sermayelerini korumaya çalışır. Bu programda da 1,5 milyon dolara kadar işlem ücreti ödenmemesi, Techstars gibi şirketler için oyunun kurallarını kesinlikle değiştiren bir olgu.”

PayPal, başlangıç düzeyindeki online ve mobil tüm şirketlere büyümeleri için uluslararası düzeyde en iyi, en hızlı ve en ucuz araçları sağlıyor. Önerdiği servislerle, ödemelerdeki karmaşayı ortadan kaldırarak satıcının veya geliştiricilerin Ödeme Kartı Endüstrisi (PCI) uyumu sorumluluklarını önemli ölçüde azaltıyor. PayPal olarak, herkesin bu heyecanı duymasını istiyoruz ve yılsonuna kadar Blueprint Programı’na binlerce yeni şirketin katılmasını hedefliyoruz.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın