İinci_08_1433nci Deri, Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul süresince Ece Gözen, Gamze Saraçoğlu, Gül Ağış, Nihan Buruk, Raissa&Vanessa, Zeynep Erdoğan ve Zeynep Mayruk defilelerinde 175 çift İnci ayakkabı sergileyecek.

Türkiye’nin önde gelen ayakkabı ve aksesuar moda markası İnci Deri, Türkiye’nin ve dünyanın en başarılı moda tasarımcılarının 2014 Sonbahar – Kış koleksiyonlarını sergileyeceği Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul’da Türk tasarımcılara destek veriyor.

Bu yıl, 10 -14 Mart tarihleri arasında Antrepo 3, Tophane’de gerçekleşecek olan moda haftasında Türkiye’nin önde gelen 7 moda  tasarımcısı , 2014 Sonbahar – Kış koleksiyonlarını İnci’nin özel olarak ürettiği ayakkabı ve çantalarla tamamlayacak.

İnci Deri; Bu Yıl da IFW’e En Fazla Ayakkabı ve Aksesuar Veren Marka Oldu

Mercedes-Benz Fashion Week İstanbul süresince Türk tasarımcılar arasından Ece Gözen, Gamze Saraçoğlu, Gül Ağış, Nihan Buruk, Raissa&Vanessa, Zeynep Erdoğan ve Zeynep Mayruk defilelerinde konseptlerini tamamlayan toplam 175 çift İnci ayakkabı sergileyecek.

Ece Gözen, Gamze Saraçoğlu ve Raissa&Vanessa defilelerinde tasarımcıların çizdiği ayakkabılar İnci tarafından üretilirken, Gül Ağış, Zeynep Erdoğan ve Zeynep Mayruk İnci Deri tarafından tasarlanan ayakkabıları kombinlerinde kullanıyor olacak. Aynı zamanda erkek modasını da yakından takip eden ve yön veren İnci Deri bu sene Nihan Buruk defilesi için ise erkek ayakkabıları ve erkek çantası üretiyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın