Avea, Kadınlar Günü’nde hem kadınlara hem de sürpriz hediyelerle sevdiklerini özel hissettirmek isteyen erkeklere, birbirinden cazip indirim fırsatları sunuyor. Avea’nın yalnızca 8 Mart Günü ile sınırlı kalmayanavantajlı tekliflerinden yararlanmak isteyen Avea ve Türk Telekom müşterileri; Beta, Çiçeksepeti, Saat &Saat, The Nail Job ve Zizigo kampanyaları kapsamında yüzde 40’a varan indirim fırsatlarından anında yararlanabilecekler

Müşterilerine hayatın her alanında ayrıcalıklı teklifler sunan Avea“8 Mart Dünya Kadınlar Günü”ne özel, çeşitli marka ve ürünlerde avantajlı indirim fırsatları sunuyor. Avea’nın bu avantajlar dünyasından kendileri için yararlanmak isteyen veya sevdikleri kadınları mutlu etmek isteyen Avea ve Türk Telekom müşterileri; ayakkabıdan kozmetiğe; tekstilden kişisel bakıma kadar, çok geniş yelpazedeki fırsatlardan yüzde 40’a varan indirimlerle faydalanabilecek.

Birbirinden avantajlı “Kadınlar Günü” kampanyalarından yararlanmak isteyen Avealılar, MARKA adını yazıp 5060’a, Türk Telekom ev telefonu müşterileri ise, MARKA boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616’ya kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilecekler.

Beta’dan her 200 TL’lik alışverişe 50 TL hediye çeki!

Avea, sunduğu indirimle, kadınların satın almaktan vazgeçemedikleri; adeta birer tutku haline gelen ayakkabıları da unutmadı. Yüzlerce çeşit ayakkabı seçeneğiyle, Türkiye’nin beğenilen ayakkabı markası Beta ile gerçekleştirilen işbirliği kapsamında; tüm Avea ve Türk Telekom müşterileri, 14 Mart’a kadar yapacakları her 200 TL’lik alışverişlerinde 50 TL’lik hediye çeki kazanma fırsatı yakalıyor.

İndirim fırsatından yararlanmak isteyen Avealılar, BETA yazıp; 5060’a, Türk Telekomlular ise, BETA boşluk başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616’ya mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyor.

Sevdikleri kadınları çiçeklerle mutlu etmek isteyen erkeklere “Çiçeksepeti”nden yüzde 30’a varan indirim fırsatı!

Avea, Kadınlar Günü’nde sevdiği kadına, yüzlerce çeşidin sunulduğu ciceksepeti.com’dan çiçek, kek, kurabiye veya çikolata almak isteyenlere, siparişlerinde yüzde 15; seçili ürünlerde ise yüzde 30 indirim fırsatı sunuyor.

31 Mart’a kadar sürecek kampanyadan yararlanmak isteyen Avealıların, CICEKSEPETI yazıp; 5060’a;Türk Telekomluların, CICEKSEPETI yazıp boşluk bırakıp, başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616’ya kısa mesaj göndermeleri yeterli olacak.

Kadının en şık aksesuarı olan saat alışverişlerinde Saat&Saat’ten yüzde 20 indirim

Saat, takı ve aksesuarda kalitenin ve çeşitliliğin adresi olan Saat&Saat, sezon ürünlerinde Avea ve Türk Telekom müşterilerine yüzde 20 indirim fırsatı sunuyor.

Mart ayı boyunca tüm sezon ürünlerinde geçerli olacak kampanyadan yararlanmak isteyen Avealılar, SAAT yazıp 5060’a, Türk Telekom müşterileri SAAT yazıp boşluk bırakarak, başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp 6616’ya SMS atarak indirim fırsatını yakalayacak.

Kişisel bakımda The Nail Job’dan Avealılara yüzde 40 indirim

Avea’nın The Nail Job kampanyası kapsamında; kişisel bakımda kaliteye önem veren Avealı hanımlar, The Nail Job’dan alacakları hizmetlerde yüzde 40 indirim fırsatı kazanacak.

7 Mart – 30 Nisan tarihleri arasında geçerli olan bu cazip indirim fırsatından yararlanmak isteyen Avea müşterileri,NAILJOB yazıp 5060’a kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabilecek.

Zizigo’dan yüzlerce çeşit üründe yüzde 20 indirim fırsatı

Avea, Kadınlar Günü’nde sevdiklerine online ortamdan sipariş ettikleri hediyelerle sürpriz yapmak isteyenlere de çeşitli indirim fırsatları sunuyor. Avea’nın 31 Mart 2014 tarihine kadar sürecek Zizigo kampanyası kapsamında Avealılar; Zizigo’dan ayakkabıdan giyime, aksesuardan çantaya tüm ürünlerde yapacakları alışverişlerde yüzde 20 indirim fırsatı elde edecekler.

Mart ayı boyunca indirimli alışveriş keyfi yaşamak isteyen Avealılar, ZIZIGO yazarak 5060’a; Türk Telekom müşterileri iseZIZIGO yazıp boşluk bırakarak, başında sıfır olmadan alan kodu ile birlikte ev telefon numaralarını yazıp6616’ya kısa mesaj göndererek kampanyadan faydalanabilecekler.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın