unnamed-26Gayrimenkul sektöründe dünyada ve Türkiye’de en hızlı büyüyen lider markalarından biri olan ERA Türkiye, özel hazırladığı paketlerle kadın girişimcileri destekleyerek onlara başarılı bir iş hayatının kapılarını açıyor.

Ülkemizde kadınlarımızın iş yaşamında girişimci olarak yer alması, kendilerini daha bağımsız hissetmeleri ve özgür hareket edebilmeleri gerektiğinin altını çizen ERA Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu, “Her alanda olduğu gibi gayrimenkul alanında da kadınlar daha titiz ve çalışkanlar. Ev seçimi kararının verilmesinden idaresine kadarki tüm süreçlerde kadının rolü düşünüldüğünde, kadın gayrimenkul danışmanlarının ve girişimcilerinin hem sayısı hem de başarıları gittikçe artan oranda fark yaratmaktadır” dedi.

Can Ekşioğlu ayrıca, kayıt dışı istihdamın azaltılması ve kadınların sosyal hayata katılımlarının sağlanması için kadın girişimcilerin oldukça önem taşıdığını belirterek “Sektörümüzde kurumsallaşma her geçen gün artmakta. Bu nedenle nitelikli kişi ve markalara daha çok iş

ERA Türkiye’den kadın girişimcilere ayrıcalıklı destek paketleri

Gayrimenkul danışmanlığı sektörüne yenilikler getiren ERA Türkiye, franchising alanında kadın girişimcilere özel destekler sunuyordüşmektedir. Özellikle kadın girişimciler ve ev hanımları, bu sektörde başarılı olmak için en uygun kitle. Biz de ERA Türkiye olarak herhangi bir tecrübesi olmayan girişimcilere iş kurmanın her sürecinde destek veriyoruz. Ailemize katılmak isteyen kadın girişimcilere sunduğumuz çeşitli destek paketleri ile büyümelerine ve gelişmelerine katkı sağlıyoruz. Böylece hem istihdama katma değer sağlıyor, hem de kadının toplumdaki rolünü düşünerek sektöre güven getiriyoruz” şeklinde konuştu.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın