1986 yılından beri dünya gıda endüstrisini buluşturan ve sektörün en prestijli etkinliği kabul edilen uluslararası Gıda Bileşenleri, Çözümleri, Yardımcı ve Katkı Maddeleri Fuarı Food Ingredients(Fi), bu yıl ikinci defa İstanbul ev sahipliğinde 24 – 26Nisan tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda düzenleniyor. Geçtiğimiz yıl portfolyosuna İstanbul’u dahil eden etkinlik, bu yıl ilk defa Food ingredients (Fi) Istanbul Fuarı kapsamında düzenlenecek olan “Food ingredients(Fi) Istanbul 2014 Konferansı”nda yer alacak sektör gündemindeki konuları veönde gelen konuşmacıları ile de adından söz ettirecek. Food ingredients (Fi)Istanbul Gıda Bileşenleri, Çözümleri, Yardımcı ve Katkı Maddeleri Fuar ve Konferansı; Avrupa, Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’yı bir kez daha bir araya getiren bölgenin İLK ve TEK fuar ve konferansı olma özelliğini taşıyor.

Dünya gıda endüstrisinin devlerini bir kez daha bir araya getirecek olan Food ingredients (Fi) Istanbul Gıda Bileşenleri, Çözümleri, Yardımcı ve Katkı Maddeleri Fuar ve Konferansı, 24– 26 Nisan tarihleri arasında Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda; Türkiye, Balkanlar, Orta Asya, Orta Doğu ve Kuzey Afrika’dan katılan 200’den fazla katılımcısı ile uluslararası ve yerel binlerce ziyaretçiyi ağırlayacak. Bu yıl ikinci defa İstanbul ev sahipliğinde düzenlenecek olan etkinlik; bölgenin İLK ve TEK gıda bileşenleri, çözümleri, yardımcı ve katkı maddeleri fuar ve konferansı olma özelliğini taşıyacak.

Türkiye’nin saygın sivil toplum kuruluşları Gıda Katkı ve Yardımcı Maddeleri Sanayicileri Derneği (GIDAKAT) ve Gıda Güvenliği Derneği (GGD) tarafından desteklenen Food ingredients (Fi) Istanbul Fuar ve Konferansı; zengin gıda katkı maddeleri seçenekleri, doğal içerikler ve yeni pazarlama stratejileri ile dünyanın önde gelen sektör liderlerini buluşturmanın yanı sıra gıda ve içecek sektörünün gündemindeki konuları ve önde gelen konuşmacıları ile de adından söz ettirecek.

SAYGIN MARKALAR VE DENİZ AŞIRI ÜLKELERDEN BİNLERCE ZİYARETÇİ

Bu yıl ikinci defa İstanbul ev sahipliğinde Food ingredients (Fi) Istanbul’da boy gösterecek olan uluslararası piyasanın öndegelen şirketlerinden Angel Yeast, Balchem Encapsulates, Camlin Fine Chemicals,DSM, MAFCO, Nutrilo ve ISCAL Sugars ile birlikte Türkiye’nin liderşirketlerinden Altınmarka, Aromsa, Rotel, Barentz, Halavet Akdem ve Maysa Gıda uluslararası ve yerli ziyaretçilerle buluşacak. Fuara; Türkiye, Almanya, Amerika Birleşik Devletleri, Belçika, Birleşik Arap Emirlikleri, Çin, Hindistan,İngiltere, Sri Lanka ve Togo’nun da aralarında bulunduğu ülkelerden 4.000’ünüzerinde ziyaretçi bekleniyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın