2005 yılından bu yana Xerox yazıcı ve tüketim ürünlerinin dağıtımını yapan Türkiye’nin en yaygın teknoloji dağıtım şirketi Arena Bilgisayar, Xerox’tan yazıcı ürün grubunda “2013 Yılı; Yılın Distribütörü” ödülünü aldı

Dünyanın 130 ülkesinde faaliyet gösteren yazıcı, fotokopi, faks, tarayıcı, LCD monitör, çok fonksiyonlu ofis makinaları, üretime yönelik yüksek kapasiteli baskı sistemleri, yazılım programları, ofis kâğıdı gibi birbirinden farklı yüzlerce ürün çeşidini bünyesinde barındıran Xerox, bu yıl da Yılın Distribütörü ödülüne Arena Bilgisayar’ı layık gördü.

Arena Bilgisayar, 2013 yılında Türkiye genelinde Xerox yazıcı ürünlerinde elde edilen ciro, satışı yapılan bayi sayısı, verilen lojistik hizmetler ve yüksek satış performansı dolayısıyla bu ödülü almaya hak kazandı.

Ödül gecesine katılan Arena Bilgisayar Yazıcı, Yazılım ve Kurumsal Ürünler’den sorumlu, Satış & Pazarlama Müdürü Atıf Büyüksoy:

2014 yılında da Xerox’un müşteri yaygınlığını artırmaya devam edeceklerini vurguladığı konuşmasında “Geçtiğimiz 7 yıldır Xerox tarafından Yılın Distribütörü ödülüne layık görülmek bizler için gerçekten büyük bir mutluluk ve gurur kaynağı. Xerox ile uzun yıllardır süregelen sağlam temellere dayanan güçlü bir iş birlikteliğimiz var. Hedefimiz, güçlü kanal yapımız ile Xerox’un satışlarını ve yaygınlığını artırmaya devam ederek, 2014 yılında da katma değer sağlamayı önemle sürdüreceğiz” dedi.

Ayrıca yeni distribütörlüğünü aldığımız Xerox A3 ürünlerinde de, Xerox ile uzun yıllardır süren iş ortaklığımızın aynı güçlü sinerji ve iş birlikteliği ile devam edeceğinden kuşkum yok. Güçlü kanal yapımız, lojistik ve finansal çözümlerimiz ve yaklaşık 8 yıllık Xerox distribütörlüğü deneyimi ile Xerox’un tüm stratejik bakış açısına hakimiyetimiz; yeni yol alacağımız A3 ürün gruplarında da yeni başarıları beraberinde getirecektir. Tüm hedefimiz Xerox’un güçlü olduğu bu pazarda, ürün grubuna deneyimimiz ve  satış&pazarlama gücümüz ile katma değer sağlıyor olmak.”


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın