26. Anne-Cocuk Fuari (3)Yarım yüzyılı aşkın tecrübeye sahip peynir sektörünün iddialı firması Muratbey Gıda, CNR Expo’da düzenlenen Anne, Bebek ve Çocuk Fuarı’nda birbirinden lezzetli ve yenilikçi ürünleriyle yerini aldı. Katılımcılara lezzet dolu anlar yaşatan Muratbey’in özellikle Burgu, Sürmeli ve parmak peynirleri çok sevildi.

Bu yıl 26’ıncısı düzenlenen ve 16–19 Ocak tarihleri arasında gerçekleşen Anne Bebek ve Çocuk Fuarı’na katılan Muratbey, yenilikçi ve birbirinden lezzetli peynirleriyle çocukların ve ebeveynlerin kalbini feth etti. Özellikle Muratbey’inh em sürülebilen hem de küp küp kesilebilen “Sürmeli”, benzersiz tasarımı ile dikkat çeken “Burgu” ve parmak peyniri çok sevildi.

İnovatif ürünler geliştirerek peyniri sevimli hale getirip çocuklara sevdiren Muratbey, katılımcılara lezzet dolu anlar yaşattı. Çocuklara peyniri farklı şekil ve lezzette sunan Muratbey, dört gün süren fuarda, hem göz doldurdu hem de damakları lezzetlendirdi.

Şu anda yaklaşık 250 çeşit doğal, katkısız ve sağlıklı peynir üreten Muratbey’in Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Erol, fuarda katılımcılar tarafından standlarının yoğun ilgi gördüğünü söyledi. Peyniri günün her saatinde yenilen sağlıklı alternatif bir ürün olarak konumlandırdıklarını söyleyen Erol, şu anda 250 çeşit ürün ile piyasada yer aldıklarını kaydetti. Pazara en son sundukları yenilikçi ürünlerinden Sürmeli ve Burgu ile Naturena Grubu’ndaki parmak peynirin fuarda katılımcılar tarafından çok beğenildiğinin altını çizen Erol, Türk insanı için daima doğal, katkısız ve sağlıklı peynir ürettiklerini ve üretmeye devam edeceklerini sözlerine ekledi.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın