Turkcell Superonline, Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’ndeki başlattığı kampanyayla KOBİ’lere en uygun koşullarla hızlı ve kaliteli fiber internet ve ses hizmeti sunuyor. İletişim ve teknoloji altyapısının öneminin farkında olan işletmeler, Turkcell Superonline’ın yüzde 35 indirimli internet ve ses paketleriyle rekabette bir adım öne çıkıyor.

Turkcell Superonline Kurumsal Satış Direktörü Barbaros Özdemir
Turkcell Superonline Kurumsal Satış Direktörü Barbaros Özdemir

Türkiye’yi dünya ile aynı anda fiber internetle tanıştıran Turkcell Superonline, gerek KOBİ’ler gerekse büyük şirketler için geliştirdiği toplam telekom çözümleriyle şirketlerin rekabet gücüne katkıda bulunurken, ışık hızında fiber internet ve kaliteli ses iletişimi hizmetlerinden daha fazla şirketin yararlanması için kampanyalar düzenliyor. Dudullu Organize Sanayi Bölgesi’nde (OSB) hayata geçirilen yeni kampanya ile bu bölgede faaliyet gösteren KOBİ’ler yüzde 35 indirimle kaliteli ve hızlı fiber internet ve ses hizmetlerinden yararlanma fırsatına kavuşuyor.

Turkcell Superonline’ın yeni kampanyasının tanıtımı Dudullu OSB’de gerçekleştirildi. Daha fazla firmanın kampanyadan haberdar olması için düzenlenen üç günlük etkinlik boyunca 95 firma yerinde ziyaret edilerek kampanyanın detayları anlatıldı. Ayrıca Turkcell Superonline ekibinin sürpriz hediyeleri tüm OSB sakinlerinin günlerine renk kattı.

“Kalkınmanın anahtarı KOBİ’lere özel çözümler geliştiriyoruz”

Turkcell Superonline Kurumsal Satış Direktörü Barbaros Özdemir, kampanyaya ilişkin değerlendirmesinde, “Organize sanayi bölgeleri ve buralarda faaliyet gösteren KOBİ’ler Türkiye ekonomisini bugün ulaştığı başarılara taşıyan ve daha fazla kalkınmanın anahtarını taşıyan gerçek aktörler. Bu nedenle bu kurumlarda maliyeti düşürecek, hizmet kalitesini artıracak her adım büyük önem taşıyor. Özellikle de iletişim ve teknoloji altyapısı açısından bu bir zorunluluk. Turkcell Superonline olarak, Turkcell Grubu’nun da sinerjisiyle her boyutta şirketin ihtiyaçlarına özel çözümler geliştiriyor ve toplam telekom çözümleri ile verimli ve karlı şekilde büyümelerine destek oluyoruz. Dudullu OSB’ye yönelik kampanyamız da bu yaklaşımımızın bir parçası. Önümüzdeki dönemde başka OSB’lerde de benzer kampanyalarla müşterilerimizin tam da bize ihtiyaç duydukları yerde olmaya devam edeceğiz” diye konuştu.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın