TEB Yildiz Bankacilik Sohbetleri - Sukru KizilotTürk Ekonomi Bankası (TEB), sunduğu finansal ürün ve hizmetlerin yanı sıra Sorumlu Bankacılık anlayışıyla finansal olmayan projelerle de Yıldız Bankacılık müşterilerine ulaşmaya devam ediyor. Bu kapsamda TEB Yıldız Bankacılık yeni bir sohbetler dizisine başladı. Antalya’da gerçekleştirilen ikinci TEB Yıldız Bankacılık Sohbetleri, Vergi ve Hukuk Uzmanı Prof. Dr. Şükrü Kızılot’un katılımıyla gerçekleştirildi.

Türk Ekonomi Bankası (TEB) Sorumlu Bankacılık anlayışıyla iller bazında yeni bir sohbetler dizisi başlattı. Çalışma büyüklüğü 100 bin TL ile 500 bin TL arasında olan müşterilerine hizmet sunan TEB Yıldız Bankacılık tarafından başlatılan TEB Yıldız Bankacılık Sohbetleri’nin ikincisi 18 Aralık’ta Antalya’da Su Otel’de gerçekleşti.

TEB Yildiz Bankacilik SohbetleriTEB Bireysel ve Yıldız Bankacılık Satış Direktörü Tuğbay Kumoğlu’nun açılış konuşmasını yaptığı TEB Yıldız Bankacılık Sohbetleri’ne TEB Yıldız Bankacılık müşterilerinin ilgisi büyük oldu. Etkinliğe konuşmacı olarak katılan Vergi ve Hukuk Uzmanı Prof.Dr. Şükrü Kızılot, TEB Yıldız Bankacılık müşterilerini gayrimenkul, otomotiv, menkul kıymet ve daha birçok konuya ait vergi işleyişi konusunda bilgilendirdi ve katılımcıların sorularını yanıtladı.

TEB Yıldız Bankacılık sohbetleri 2014 yılında da farklı illerde devam edecek.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın