Akbank, emekli maaşını Akbank’a transfer eden tüm SSK, Emekli Sandığı ve Bağ-Kur emeklilerini 200 TL chip-para ile karşılıyor.

Akbank açıklamasına göre, Akbank, aralık ayında emekliler için yeni bir kampanya düzenledi. 200 TL chip-para kazandıran kampanyanın tanıtımı için Akbank’ın Zıt İkizleri Nuri ve Ali’nin rol aldığı  reklam filmi izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Açıklamada görüşlerine yer verilen Akbank Bireysel Bankacılık’tan sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Galip Tözge yeni kampanyaları için heyecanlı olduğunu belirterek, “Emeklilerimiz için ne yapsak azdır dedik, maaşını Akbank’a taşıyan emeklilerimize 200 TL chip-para ile Akbank’a hoş geldiniz demek istedik” ifadelerini kullandı.

Verilen bilgilere göre, 200 TL chip-para fırsatı için emeklilerin, Akbank şubelerine gelerek Akbank müşterisi olmaları ve Kampanya Başvuru Formu’nu doldurmaları ilk adım için yeterli oluyor. Bu aşamadan sonra emekli maaşının belirtilen tarihler içerisinde Akbank’a taşınması gerekiyor.

Kampanya şartlarını sağlayan emeklilerin chip-paraları ilk maaşlarının yatışını takip eden aydan itibaren 6 ayda bir 50 TL chip-para halinde 4 taksitte NEO maaş kartlarına yatırılıyor.

Akbank’ta emekli maaş hesaplarından hesap işletim ücreti alınmıyor, havale işlemleri ve Akbank Direkt’ten EFT’ler ücretsiz yapılabiliyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın