unnamed-4Florya’da bulunan dünyanın en büyük tematik akvaryumu İstanbul Akvaryum,  şirket organizasyonlarının yeni adresi oldu.  Ofis ortamından uzaklaşıp farklı bir atmosferde organizasyon yapmak isteyen şirketler; toplantı, ürün tanıtımı, kokteyl gibi etkinlikler için artık Florya’daki İstanbul Akvaryum’u tercih ediyor.

Farklı coğrafik özelliklere göre dekore edilmiş 16 tematik alanı ve Amazon Yağmur Ormanı ile eşsiz bir deneyim sunan İstanbul Akvaryum, iş hayatında farklılığı yaşamak isteyen şirketlerin organizasyonlarına ev sahipliği yapıyor. Karadeniz’den başlayıp Pasifik Okyanusu’na kadar uzanan 1,2 km uzunluğundaki, özel temalı gezi güzergâhı ile kendinizi çok farklı bir dünyanın içinde bulabileceğiniz Florya’daki İstanbul Akvaryum, şirket toplantılarının yeni adresi haline geldi. 5 bin metrekarelik büyük meydanı ve toplantı salonları da bulunan İstanbul Akvaryum’da lansman, toplantı, kokteyl gibi etkinlikleri gerçekleştiren şirketler, misafirlerine en sıra dışı etkinliği burada yaşatıyor.

İstanbul Akvaryum’da neler yok ki…

22 bin metrekarelik alana kurulu olan İstanbul Akvaryum’daki su kapasitesi 6 bin 800 metreküp. 1.2 kilometrelik gezi parkuru, 1000 metrekarelik Amazon Yağmur Ormanı, 16 farklı teması ve 64 tankı bulunan İstanbul Akvaryum’da bin 200 araçlık otopark hizmeti mevcut.  6 bin 500 metrekarelik ziyaretçi alanı ile gelenleri farklı bir dünyanın kapılarını aralayan İstanbul Akvaryum  5 bin metrekarelik büyük meydanı ve bin metrekarelik bölünebilir balo salonu ile iş toplantılarını burada yapmak gerçekleştirmek isteyenler için ideal bir ortam sunuyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın