Bilişim sektörünün lider ve köklü firmalarından Elkotek, ülkemizde her yıl düzenlenen Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda 3. kez yer almayı başararak, “Teknoloji Özel Ödülü”ne layık görüldü. “Teknoloji Özel Ödülü”, 13 Kasım 2013 gecesi Hyatt Regency’de yapılan ödül töreninde, Elkotek Genel Müdürü Hakan Tahiroğlu’na takdim edildi.

Firmaların son 5 yıl içerisindeki net satış gelirlerinin baz alınarak değerlendirildiği Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye 2013 Programı’nda, Elkotek İletişim, 2008 – 2012 yılları arasında kaydettiği %4190’lık büyüme ile Türkiye’nin en hızlı büyüyen teknoloji şirketleri arasında üçüncü olarak, programda yer almaya hak kazandı.

Elkotek İletişim, 2011 yılında %7093’lük büyüme ile aynı listede ikinci, 2012 yılında ise %13880’lik büyüme ile birinci olmuştu.

Elkotek Şirketler Grubu’nun Ar-Ge şirketi olan Elkotek İletişim A.Ş.’nin, 2010 – 2012 yılları arasında gösterdiği üstün peformansıyla aldığı bu ödüller konusunda, Elkotek Genel Müdürü Hakan Tahiroğlu, ödül gecesinde yaptığı konuşmada, başarının tümüyle Elkotek çalışanlarının ve iş ortaklarının emek ve çabalarının eseri olduğunu ifade etti.

Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı, merkezi ülkemizde bulunan ve son beş yılda net satış gelirlerini en hızlı artıran 50 teknoloji şirketini belirlemeyi amaçlamaktadır.
Elkotek Şirketler Grubu bünyesinde, ürün geliştirme, yazılım test ve yazılım geliştirme alanlarında faaliyet gösteren Elkotek İletişim, Deloitte Teknoloji Fast50 Türkiye Programı’nda sıralamaya girerek, EMEA’nın en hızlı büyüyen 500 teknoloji şirketinin belirlendiği Deloitte Teknoloji Fast500 EMEA Programı’na girmeye de hak kazandı.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın