s1384183439_UltraGrip_8_Performance_Buzlu_Zemin_FrenlemeGoodyear’ın UltraGrip 8 kış lastiği, 2011’de gerçekleşen lansmanındangünümüze kadar Avrupa’da 7 milyon satış adedine ulaştı. Yaklaşık 1 milyon 750bin aracın, yılın en soğuk aylarında UltraGrip 8 kış lastiği kullandığını gösteren buveriyle Goodyear, Avrupa kış lastikleripazarında lider konumda bulunuyor.

Goodyear’ın,kış boyunca yaşanan zorlu mevsim koşullarında dahi güvenle ve keyifle sürüşfırsatı sunmak için özel olarak tasarladığı UltraGrip 8 lastiği bir satışrekoruna imza attı. Goodyear’ın UltraGrip 8 kış lastiği, 2011’deki lansmanındangünümüze kadar Avrupa’da 7 milyon satış adedine ulaştı. Yaklaşık 1 milyon 750 binaracın, yılın en soğuk aylarında UltraGrip 8 kış lastiği kullandığını gösterenbu veriyle Goodyear, Avrupa kış  lastikleri pazarında lider konumda bulunuyor.

İlk defa1971 yılında piyasaya sürülen ve geliştirilerek 8. jenerasyonuna ulaşan UltraGripkış lastikler, bugüne kadar 60 milyon adet üretildi. Bu yüksek satış rakamınınyüzde 12’si, sadece UltraGrip 8 ürün modelinden oluşuyor.

GoodyearEMEA Marka Direktörü Hugues Despres,“UltraGrip 8’in başarısı, Goodyear’ın 30 yıl önce geliştirmeye başladığı kış lastiklerimirasına dayanmaktadır. Bugün UltraGrip 8 Avrupa’daki lider kışlastiklerimizden biridir. Bugün itibariyle üretilmiş ve takılmış olan 7 milyonlastikle

UltraGrip 8, şüphesiz müşterilerimizin zorlu kış koşullarında güvenle vekeyifle sürüş yapabilmeleri için özellikle tercih ettiği bir lastiktir. UltraGrip8 kış lastiğimizle yeni rekorlara imza atmayı sabırsızlıkla bekliyoruz” dedi.

Kış lastiğikullanma zorunluluğu ile ilgili mevcut yasanın genişletilerek tüm araç gruplarıiçin geçerli olmasının trafik güvenliği açısından çok önemli olduğunuvurgulayan Goodyear Türkiye Tüketici Lastikleri Direktörü Ersin Özkan,“Avrupa’dangelen bu veri, hem Goodyear’ın kış lastiği pazarındaki gücünü hem de kışlastiği kullanımının her geçen gün daha da önem kazandığı ortaya koymuştur. Goodyearolarak sadece kar yağışı olduğunda değil, hava sıcaklığının +7 dereceninaltında düştüğü bölgelerde yol güvenliği için kış lastikleri kullanılmasınıönemle tavsiye ediyoruz” dedi.

Goodyear kış lastiğiyle aracınız, hediye yeleğinizle siz,kışın keyfini sürmeye hazırsınız!

Goodyear,yenilikçi ve üstün teknolojiye sahip güvenli lastikleri tüketicilere avantajlıkampanyalarla buluşturmaya devam ediyor. Kış boyunca yaşanacak zorlu mevsimkoşulları ile başa çıkmak için özel olarak tasarlanan kış lastikleri, kışmevsiminin yaklaşmaya başladığı bu günlerde tüketicilere yeni fırsatlarsunuyor.

Goodyear’ın kış kampanyası 1 Kasım –31 Aralık 2013 tarihleri arasında geçerli olacak. Kampanya dahilinde Goodyearbayilerinden 4 adet Goodyear kış lastiği alanlar yelek sahibi olacak. Ayrıca 1Kasım – 15 Aralık tarihleri arasında Maximum Kart’a özel peşin fiyatına 12taksit ve 2 ay taksit erteleme fırsatı ile kış lastiklerini şimdi alantüketiciler, ödemeye 2014’te başlayacaklar.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Subscribe to get the latest posts sent to your email.

Bir yanıt yazın