İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

NT’nin çocuklara özel hafta sonu etkinlikleri sürüyor

NT, hafta sonu etkinlikleri dolu dolu sürüyor. Çocukların okula alışmasını ve ve eğlenerek boya ürünlerinin doğru kullanılmasını amaçlayan etkinlikler, özel kampanyalarla daha renkli geçiyor

Türkiye’nin kitap, kırtasiye, teknoloji mağazaları zinciri NT’nin iş ortaklarıyla birlikte çocuklara yönelik yaptığı etkinlikler tüm hızıyla devam ediyor.

 

BIC ile birlikte sürekli gerçekleştiren çocuk etkinlikleri bu kez İstanbul Avcılar Torium Alışveriş Merkezi’nde ve Kocaeli ArastaPark Alışveriş Merkezi’nde yapıldı. Düzenlenen etkinlikle çocukların el becerilerini geliştirecek boyama ve çizim çalışmaları yapılarak çocukların kavrama ve sorun çözme yeteneklerinin artırılması hedefleniyor.

Olimpa AVM’de t-shirt boyama etkinliği ve indirim

İstanbul Başakşehir Olimpa AVM’de gerçekleştirilen T-Shirt boyama etkinliği hem NT’nin işortağı Giotto tarafından hem de Olimpa AVM tarafından özel fırsatlarla çok büyük ilgi gördü. Etkinlik gününe özel Giotto ve Lyra alışverişlerinde Giotto Parmak Boyalar hediye edildi. Diğer yandan, Olimpa AVM’de NT ile birlikte belli miktarda alışveriş yapanlara Okula Merhaba Kırtasiye Seti hediye edildi.

Torium’da ve ArastaPark’da çocuklardan büyük ilgi

İstanbul Torium ve Kocaeli ArastaPark AVM’de yapılan çocuk etkinliğinde şablon boyama tekniği, balon, Visaquarelle ile baskı tekniği çalışmaları yapıldı. Sağlıklı ürünler stratejisi ile BIC Kids boya grubu ile birlikte çalışıldı.  Azo ve fitalat gibi çocuk sağlığına zararlı maddeler içermemesi ve ürün portföyünde her yaş grubuna yönelik boyalar olması BIC ile birlikte benzersiz bir etkinlik gerçekleşti.

Sorumlu perakendeciliğin eseri

Çocukların yaş gruplarına uygun, kaliteli ve sağlıklı ürünleriyle farklılaşan NT, okul alışverişi konusunda da ekonomik ürünlerde ailelerin tercihi olmaya devam ediyor. NT, çok sayıda mağazasında istihdam ettiği çocuk gelişim uzmanları ile ailelere destek olarak sorumlu perakendeciliği gerçekleştiriyor.

NT Mağazaları Kurumsal İletişim Müdürü S. Serkan Bilikci, yapılan etkinliklerle ilgili şöyle konuştu: “Etkinliklerimizi arttırarak tüm Türkiye’ye yaymak istiyoruz. Çünkü kazanılan el becerileri, öğrencilerin okul hayatındaki başarısını etkiliyor. Eğitimin her alanında ve her yaş gurubunda sağlıklı ürünlerin tüketici ile buluşturulması vizyonumuzun gereği geçen yıl 25 milyon olan ziyaretçimizi bu yıl 28 milyonun üzerine çıkarmayı hedefliyoruz.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın