İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

HP bugüne kadarki en doğal All-in-One dokunmatik PC deneyimini gün yüzüne çıkardı

HP, all-in-one PC’lerdeki en iyi, en kapsamlı dokunmatik deneyimi sunan HP ENVY Recline All-in-One PC serisini tanıttı.

HP’nin yeni All-in-One PC’si yenilikçi ürün tasarımıyla kullanıcıların dokunmatik ekranı daha alçak seviyede ve daha yakın kullanabiliyor. Bu da etkileşimi daha kolay ve rahat kılıyor.

HP EMEA Baskı ve Kişisel Sistemler Grubu Tüketici Ürünleri Direktörü Louis Perrin, “Bu yenilikçi tasarımla HP ENVY Recline farklı son kullanıcıların ihtiyacına uyacak şekilde kolayca adapte olup değişebiliyor. Yeni ENVY Recline PC serisi ile HP, en doğal dokunmatik PC deneyimini sunuyor” açıklamasını yapıyor.

HP’nin yeni tanıttığı ürünler arasında ekranlı bir dizüstü bilgisayarın tüm fonksiyonlarını barındıran, ayrılabilir ekranıyla şık bir tablete de dönüşebilen HP Split x2 de yer alıyor. Şirket ayrıca yeni bir masaüstü kasası ve yeni monitörlerini de tüketicilerin beğenisine sunuyor. Bunlara ek olarak HP, değer odaklı tüketicilerin dokümanlarını ihtiyaçlarına kolayca adapte olabilecek cihazlara aktarmalarına imkan tanıyan yeni yazıcılar da tanıtıyor.

Kapsamlı dokunmatik PC’ler muhteşem görünüyor, muhteşem ses veriyor, muhteşem hissettiriyor

HP ENVY Recline23 TouchSmart All-in-One PC ile HP ENVY Recline27 TouchSmart All-in-One PC, HP’nin en kapsamlı dokunmatik ekranlı PC’leri; 10-nokta dokunmatik özelliği ve devrim niteliğindeki ayarlanabilir tasarımıyla her zamankinden çok daha rahat bir deneyim ve daha üstün bir kontrol sağlıyor.

HP’nin yaptığı bir araştırma, dokunmatik ekranları kullanan çok sayıda insanın, dokunmatik işlem gerektiren görevlerin yüzde yüzü için ekranın daha alçak ve yakın bir konumda bulunmasını tercih ettiğini ortaya çıkardı. HP ENVY Recline serisi 10 parmağa aynı anda yanıt veren Full HD IPS dokunmatik bir ekrana ve ekranın kolaylıkla yeniden konumlandırılmasını sağlayan eşsiz bir menteşeye sahip oluşuyla dokunmatik kullanıcılarının ihtiyaçlarını karşılıyor. Menteşe ekranın tablanın altında sorunsuzca hareket etmesini ve doğal bir dokunmatik navigasyon konumu için kucağa yakın durmasını ya da geleneksel kullanım ve film izlemek için dik ayarlanabilmesini sağlıyor.

Hem HP ENVY Recline23 hem de HP ENVY Recline27 TouchSmart All-in-One PC’ler kullanıcılara en zorlu görevlerde destek olmak için 4. nesil Intel® Core™i-serisi işlemcilere ve NVIDIA ayrık ekran kartlarına sahip. HP ENVY Recline27 ayrıca kullanıcıların basit bir dokunuşla fotoğraflarını, kişi listelerini ve URL’leri paylaşmalarına imkan tanıyan Yakın Alan İletişimi (NFC) teknolojisi de barındırıyor.

Ayrıca HP, çarpıcı tasarımı, eğlence ve müzik meraklıları için üstün ses kalitesi ile yeni bir All-in-One PC sunuyor. HP ENVY Recline23 TouchSmart All-in-One PC Beats Edition, bir PC’de olabilecek en iyi sound, en zengin ses deneyimi için Beats AudioTM özelliğine sahip çift hoparlörüyle siyah ve kırmızı ayrımlara sahip.

Yeni HP ENVY Recline All-in-One PC’lerle ilgili daha fazla bilgiyi The Next Bench’te bulabilirsiniz.

Ayrılabilir PC her görev için mobilite ve verimlilik sağlıyor

HP’nin rakipsiz gelecek nesil PC portföyü, kullanıcıların bilgilerini ihtiyaçlarına kolayca uyum sağlayacak cihazlara aktarabilmesini sağlamak üzere tasarlandı. Kullanıcılar, manyetik menteşeyi açarak, tek bir cihazın sahip olduğu iki biçim faktörü –tablet ve dizüstü bilgisayar- arasında rahatlıkla hareket edebilirler.

Çok yönlü, ikisi-bir-arada ayrılabilir bir PC olan HP Split x2, gücü ve portatifliği Microsoft® Windows® 8 işletim sistemi ve güçlü 3. nesil Intel® Core™ işlemci ailesi ile bir araya getiriyor. Kullanıcılar artık neredeyse her yoğun görev için yüksek-performanslı ultra portatif dizüstü bilgisayarın keyfini sürebilirler. Bu cihaz, oyun oynama, video izleme ve daha fazlası için eşi bulunmaz bir eğlence kapasitesi ile 33 cm (13,3 inç) bir tablet işlevi de görüyor. HP Split x2, HP’nin ayrılabilir PC portföyünün bir parçası olarak HP SlateBook x2 ve HP ENVY x2’ye katılıyor.

İster yüksek performansıl bir dizüstü bilgisayar isterse de bir tablet olarak kullanılsın, canlı 33,8 cm (13.3 inç) diyagonal HD dokunmatik ekran içerik görüntüleyip paylaşmayı, arkadaşlarla ve aileyle oyun oynamayı ya da bir PC’deki en iyi ses kalitesini sağlayan Beats AudioTM ile yüksek kalitede müziğin keyfini sürmeyi çok kolaylaştırıyor.

Kasada bulunan opsiyonel bir sabit disk depolama kapasitesini artırırken, çift batarya kullanıcıların ultra-mobil kalmasını sağlıyor.

HP Split x2, rahatça kavranabilen ve daha az parmak izi gösteren yumuşak kaplamalı göz alıcı bir tasarıma sahip. HP Split x2 ayrıca, 2-megapiksel HP TrueVision Full HD(2) ön web kamerası ve birden fazla parmak kullanım hassasiyeti ile hareket navigasyonu için HP ImagePad gibi muhteşem HP yenilikleri sunuyor.

Uygun fiyatlı dokunmatik ekran hem gözleri hem cüzdanı zorlamıyor

Dokunmatik navigasyon için optimize edilen HP Pavilion 23tm Touch Monitör, rahat ve net bir görsel deneyimi pek çok Windows®  8-sertifikalı(3)  dokunmatik ekrandan daha uygun bir fiyata sunuyor. Beş-nokta dokunmatik teknolojisi, geniş görüş açıları ve kullanıcıların monitörü 70 dereceye kadar geriye yaslayabilmesine imkan tanıyan ayarlanabilir bir standla 58,4 cm (23 inç) canlı full-HD dokunmatik ekran özelliğine sahip HP Pavilion 23tm bilgisayar deneyimini zenginleştiriyor.

HP Pavilion 23tm Touch Monitör muhteşem oyun, fotoğraf düzenleme, verimlilik ve rahatlık için HP ENVY Phoenix 810 Desktop PC ile eşleşebiliyor. HP ENVY Phoenix 810 Desktop PC, şimşek hızında bir Intel Core i7 Extreme işlemci, NVIDIA ayrılabilir ekran kartları ya da AMD ultra yüksek performanslı ekran kartları ve Beats Audio özelliklerine sahip.

HP ayrıca mobil telefonlar ve tabletler dahil olmak üzere farklı cihazlara bağlanmayı sağlayan iki HDMI portu olan pürüzsüz, ultra ince bir monitör olan HP ENVY 23 IPS Monitörü de tanıttı. Bu monitör ayrıca entegre Beats Audio kulaklık jack’i(4) ile dinleme deneyimini de üst seviyelere taşıyor.

Yeni dokunmatik monitör ve PC kasası ile ilgili daha fazla bilgiyi The Next Bench’te bulabilirsiniz.

Kompakt bir tasarımdan ekonomik fiyata çok çeşitli baskılar

HP’nin yeni nesil yazıcıları, geniş bir fiyat aralığında çok değerli bir performans sunuyor. HP Deskjet Ink Advantage serisi tüm baskı ihtiyaçları için mükemmel ve düşük fiyatlı Original HP mürekkep kartuşları ile kullanıcıların aynı fiyata iki katı sayfa basmasına imkan tanıyor. Kullanıcılar ayrıca bu serinin kompakt tasarımı sayesinde basma, tarama ve kopyalamayı aynı cihazda yaparak yer kazanıyor.  

– HP Deskjet Ink Advantage 1015, kutusundan çıkar çıkmaz hızlı ve kolay kurulmasıyla kullanımı kolay, güvenilir bir yazıcı. Düşük fiyatlı Orijinal HP mürekkep kartuşları ile kullanıcılar ayrıca daha az fiyata daha çok baskı alabiliyor ve tekrar doldurmaların risklerinden etkilenmiyor.

– HP Deskjet 1510 All-in-One temel baskı, tarama ve kopyalama ihtiyaçları için kolay bir yöntem sunuyor. Kullanıcılar ayrıca opsiyonel yüksek kapasiteli kartuşlarla daha fazla baskıyı daha düşük fiyata gerçekleştirebiliyor.

– HP Deskjet Ink Advantage 1515 All-in-One, Orijinal HP mürekkep kartuşları kullanarak ihtiyacınız olanı daha düşük bir fiyata güvenle basar, tarar ve kopyalar; ayrıca kompakt tasarımıyla ihtiyacınız olan her yere uyarak yer kazanmanızı sağlar.

– HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One kullanıcıların akıllı telefonları, tabletleri ya da PC’leri aracılığıyla evdeki herhangi bir odadan kablosuz olarak baskı alabilmesini sağlar. Ayrıca dokümanlar HP Printer Control aracılığıyla bir mobil cihazdan doğrudan taranabilir. Düşük fiyatlı Orijinal HP mürekkep kartuşları, kullanıcıların düşük fiyata daha fazla baskı almasını ve tekrar doldurma risklerin kaçınmasını sağlar.

– HP Deskjet Ink Advantage 2645 e-All-in-One, dahili bir faks ve otomatik bir belge besleyici (Automatic Document Feeder – ADF) ile kullanımı kolay bir All-in-One yazıcıdır.

Fiyatlama ve erişim

 • HP ENVY Recline23 TouchSmart All-in-One PC Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Eylül’den itibaren 1.099 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.
 • HP ENVY Recline23 TouchSmart All-in-One PC Beats Edition Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Ekim ayından itibaren 1.099 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.
 • HP ENVY Recline27 TouchSmart All-in-One PC Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Eylül’den itibaren, 1.299 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.
 • HP ENVY Phoenix 810 Desktop PC Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da  30 Eylül’den itibaren, 999 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.
 • HP Pavilion 23tm Dokunmatik Monitör Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da, Ekim’den itibaren 349 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.  
 • HP ENVY 23 IPS Monitör Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da 15 Ekim’den itibaren 199 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.
 • HP Split x2 Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da 749 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.
 • HP Deskjet Ink Advantage 1015 Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Ekim 2013’ten itibaren 54 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.
 • HP Deskjet 1510 All-in-One  Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Eylül 2013’ten itibaren 54 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.
 • HP Deskjet Ink Advantage 1515 All-in-One Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Ekim 2013’ten itibaren 64 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.
 • HP Deskjet Ink Advantage 2545 All-in-One Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Ekim 2013’ten itibaren 79 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.
 • HP Deskjet Ink Advantage 2645 eAll-in-One Avrupa, Ortadoğu ve Afrika’da Kasım 2013’ten itibaren 89 avrodan başlayan fiyatlarla satışta olacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın