İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Denizbank’ta “Bursaspor Günleri”

Bursaspor Kulübünün iş ortaklarından Denizbank’ın Bursa’daki şubelerinde görevli personel, bugün mesai saatleri içinde müşterilerine yeşil-beyaz forma ile hizmet verdi.

Bursaspor Kulübünün iş ortaklarından Denizbank’ın Bursa’daki şubelerinde görevli personel, bugün mesai saatleri içinde müşterilerine yeşil-beyaz forma ile hizmet verdi.

Kulüpten yapılan yazılı açıklamaya göre, Denizbank, bugün Bursa’daki 11 şubesinde renkli bir organizasyona imza attı. Bankanın kentteki şubelerinde çalışan personel, bugün mesai saatleri içinde müşterilerine Bursaspor formalarıyla hizmet sundu.

Denizbank Nilüfer Şubesi Müdür Yardımcısı Gökhan Aytan, bu etkinlikten çok keyif aldıklarını ifade ederek, her yıl olduğu gibi bu yıl da ‘Bursaspor günü’nü yapmaya devam ettiklerini belirtti.

“Denizbank olarak maç öncesi günlerde veya özel günlerde tüm bireysel ekip çalışanları olarak Bursaspor formasıyla hizmet veriyoruz. Bunun amacı hem Bursasporumuza destek vermek hem de ‘Bursaspor Bonus’ kartımızın satış adetlerini arttırmak. Kulübümüze destek verebilmek amacıyla böyle bir organizasyon yaptık. Şu anda Bursa’da 11 şubemizin bireysel ekipleri, Bursaspor formasıyla müşterilere hizmet vermekte. Bu şekilde hizmet vermek müşteriler için de ilgi odağı oluyor. Çalışanlarımızı Bursaspor formasıyla gören müşterilerimizden ilginç sorular geliyor. Bu etkinliği keyifle yapıyoruz.”

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın