İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Marka ve pazarlama yönetimi ağırlıklı güncellenen yeni içeriği ile moda yönetimi programı başlıyor!

s1378818729_IMG_3886Marka ve pazarlama yönetimi ağırlıklı güncellenen yeni içeriği ile İstanbul Moda Akademisi Sürekli Eğitim Programları bünyesinde 5 yıldır devam eden Moda Yönetimi Programı güncellenen yeni içeriği ve eğitmen kadrosu ile 2013-2014 eğitim döneminde yeni katılımcılarını bekliyor.

eniden yapılandırılan Moda Yönetimi programında, moda marka ve pazarlama yönetimi konuları ön plana çıkarken, moda genel kültürü, moda iletişimi, moda perakendesi, ürün yönetimi, görsel mağazacılık ve kariyer planlama alanlarında yoğun bir eğitim içeriği yer alıyor.

Moda yönetimi alanında kariyer hedefleyen sektör çalışanlarına veya bu alana yeni giriş yapmak isteyenlere yönelik  hazırlanmış programda sektörün öncü firmalarıyla projeler gerçekleştiriliyor. Markaların algısını güçlendirmek, yeni markalar oluşturmak ya da var olan markalar için yeni çizgiler geliştirmek amacıyla pazar araştırmalarından, mağaza konumlandırmasına, pazarlama aktivitelerinden, görsel mağazacılık uygulamalarına kadar detaylı araştırma ve çalışmaların gerçekleştiği bu projeler sayesinde katılımcılar, endüstriyle bir araya gelme, bilgilerini sektörün gerçek dinamikleriyle birleştirme ve network oluşturma imkanı buluyor.

Moda Yönetimi eğitmenleri arasında Arzu Ordoubadi, Güneş Güner Işık, Gökay Gündoğdu, Hakan Zihnioğlu, Tuba Yıldırım, Özge Bozoklu, Özlem Güsar, Reha Abi, Iraz Polat ve Zehra Elif Taş’ın bulunduğu  yeni eğitim döneminde Dr. Bilgen Çoşkun Program Lideri olarak görev alıyor.

T.C Ekonomi Bakanlığı, Eğitim ve Danışmanlık Yardımı kapsamında belirlenen kriterlere uygun firmalara ise eğitim bedelinin yüzde 70’i oranında destek sağlanıyor.

Son Kayıt Tarihi: 21 Eylül 2013

Süre: 6 Ay (144 Saat)

Gün ve Saat: Pazartesi ve Çarşamba 18.30 – 21.30

Başlangıç Tarihi: 30 Eylül 2013

Detaylı bilgi için: 0212 219 41 41 (1216 – 1218)


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın