İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Pegasus’a açıkhava ödülü

s1378964912_TLG_7972_AA_GenelGeliştirdiği yenilikçi çalışmalarla misafirlerine birçok iletişim kanalından etkin şekilde ulaşmayı hedefleyen Pegasus Hava Yolları, ARVAK (Açıkhava Reklamcıları Vakfı) tarafından bu yıl ilk kez düzenlenen A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması’nda “En İyi Ulaşım Reklamı Ödülü” dalında “Tatilciye Yönelik İletişimde Açıkhava Kullanımı Kampanyası” ile birincilik ödülüne layık görüldü.

Birçok markanın farklı açık hava projesiyle katılım gösterdiği ödül töreni, 09 Eylül Pazartesi günü Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleşti. Jüri Başkanlığı’nı Atilla Aksoy’un üstlendiği ve 13 kişilik bir jürinin katılımı ile gerçekleşen A Awards Açıkhava Reklamları Yarışması’nda, A Awards Büyük Ödülü, Kentsel Tasarım Özel Ödülü ve 5 ana kategoride yer alan 18 ödül olmak üzere toplamda 20 ödül verildi. Ödül töreninde Pegasus Hava Yolları, “En İyi Ulaşım Reklamı Ödülü” dalında “Tatilciye Yönelik İletişimde Açıkhava Kullanımı Kampanyası” – “Pegasus’la gitseydiniz şimdiye denizdeydiniz” çalışması ile birincilik ödülünün sahibi oldu.

“Pegasus’la Gitseydiniz Şimdiye Denizdeydiniz”

Tatile gitmek için karayolunu kullanan kişileri Pegasus’a eğlenceli bir dille yönlendiren çalışmada, karayolu boyunca stratejik noktalarda gidiş yönüne “Pegasus’la Gitseydiniz Şimdiye Denizdeydiniz”, dönüş yönünde ise “Bu Yol Yorgunluğuna Değer mi? Gelecek Sefere Pegasus’a Bekliyoruz.” mesajları yerleştirilerek bir sonraki seferde Pegasus’un tercih edilmesi mesajı keyifli ve akıllarda kalacak bir dille veriliyor.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

İlk yorum yapan siz olun

    Bir yanıt yazın