İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Flo Garaj Günleri’ne yoğun ilgi

Güncel moda ve geniş bir ürün yelpazesini, ulaşılabilir fiyatlar ile sunan Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO’nun Bağcılar’daki yönetim merkezinde düzenlediği Garaj Günleri devam ediyor. Tüketicilerin yoğun ilgisi üzerine hafta sonunda servis hizmeti verilmesine karar verilen FLO Garaj Günleri’nde binlerce ürün indirimli fiyatlarla müşterilerle buluşuyor. Bu yıl ilk kez düzenlenen ve geleneksel hale getirilmesi hedeflenen Garaj Günleri, 22 Eylül’e kadar sürecek.

Yenibosna’dan servis kaldırılacak

Kadın, erkek, çocuk, aktif spor, tekstil ve çanta ürün gruplarında ürünlerin satışa sunulduğu FLO Garaj Günleri’ne ulaşım için hafta sonuna özel olarak Cumartesi ve Pazar günleri Yenibosna Koçtaş’ın önünden saat 10.00-19.00 arası, saat başı servis hizmeti verilecek.

Garaj Günleri’nde dünyaca ünlü Lumberjack ve Dockers gibi markaların yanı sıra ayak sağlığı, konfor ve rahatlığın sembolü olan Polaris; genç, dinamik ve enerjik kitlenin tercihi Kinetix; çocukların en sevdiği kahramanlardan SPIDER-MAN, Winx, Ben10 gibi lisanslı ürünler ile dünyaca ünlü spor markaları da çok cazip fiyatlarla tüketicilerle buluşuyor.

 

Fiyatlar 9.99 TL’den başlıyor, indirim yüzde 80’e varıyor

Garaj Günleri boyunca aralarında dünyaca ünlü markalarında olduğu onlarca marka çok uygun fiyatlarla satışa sunulacak. 9.99 TL’den başlayan fiyatların, yüzde 80’e varan indirimlerin olduğu Garaj Günleri’de 19.99, 29.99, 39.99 ve 49.99 TL’ye ayakkabı bulmak mümkün. Garaj Günleri boyunca ayrıca her gün bir ürün grubundan seçilen bir model sadece 5 TL’den satışa sunuluyor.

Her 50 TL’lik alışverişe 25 TL hediye çeki

FLO Garaj Günleri boyunca ayrıca her 50 TL’lik alışverişe 25 TL hediye çeki veriliyor. Hediye çeki FLO’nun Türkiye genelindeki 154 mağazasında yeni sezon ürünlerde yapılan 100 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecek.

Türkiye’nin en büyük ayakkabı mağazalar zinciri FLO, yüksek kaliteyi uygun fiyata almak isteyen tüm tüketicileri Bağcılar’daki merkez binasında* düzenlediği Garaj Günleri’ne bekliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın