İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Filli Boya Yalıtım Grubu – Capatect markasıyla Yeşil İş Konferansı’nda enerji yönetimini tartışacak

Filli Boya Yalıtım Grubu – Capatect markası çevreye ve topluma duyarlı olarak gerçekleştirdiği çalışmalarını bu kez de Yeşil İş Konferansına taşıyor. Capatect, ekonomik, toplumsal ve çevresel sürdürülebilirliğe katkı sağlamayı hedefleyen Sürdürülebilirlik Akademisi tarafından beşincisi düzenlenen Yeşil İş Konferansı’na sektöründen tek isim olarak katılıyor. Bu yıl ki teması ‘Değişim Zamanı’ olarak belirlenen konferansta Filli Boya Yalıtım – Capatect, bugüne kadar yapılan çalışmaları ve alınması gereken önlemleri ele alacak.

Yeşil İş Konferansı’nda Sn. Dr. Uygar Özesmi moderatörlüğünde gerçekleşecek olan “Kazan, Kazan, Kazan = Enerji Verimliliği” başlıklı oturumda konuşma yapacak olan Betek Pazarlama Genel Müdür Yardımcısı Gülay Dindoruk, Filli Boya olarak enerji hedeflerini anlatacak. Yalıtım sektörüne ve Capatect’in iş potansiyeline dair rakamsal verilerin paylaşılacağı sunumda, Türkiye’nin gelecek vizyonunda yalıtımın yeri tarif edilecek.

Betek Teknik Pazarlama Müdürü Güneş İnan’ın da moderatörülüğünü üstlendiği “Kentsel Dönüşüm Sürdürülebilir Yaşam Alanları Oluşturmak İçin Fırsat Mı?” başlıklı oturumda ise Yapı Bloğu Pazar Geliştirme Yöneticisi And Akman ve TC. ÇŞB Altyapı ve Kentsel Dönüşüm Hizmetleri Şehir Plancısı Bülent Yalazı konuşma yapacak.

Geçtiğimiz yıl T.C Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız’ın katılımı ile 80’e ulaşan çözüm ortağı ve 100’ü aşan konuşmacı ile gerçekleştirilen Yeşil İş 2012’nin ardından, bu sene 5.’si düzenlenecek konferansta, “ Değişim Zamanı” teması işlenecek. Türkiye’nin en güçlü sürdürülebilir iş platformu olarak kabul edilen Yeşil İş 2013 konferansında, sürdürülebilir iş dünyasının en yeni gelişmeleri tartışılacak ve yeni düşünce sistemleri şekillenecek. İş dünyasını küresel tehditlerden koruyacak yeni fırsatların konuşulacağı konferansta, iş dünyasından liderler ve uluslararası konuşmacılar yer alacak.

İstanbul Swissotel’de gerçekleştirilecek olan Yeşil İş Konferansı’nın ana sponsoru olan Capatect, çevreye ve sürdürülebilir enerjiye verdiği önem çerçevesinde çalışmalarına devam edecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın