İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Windowist, Tümsiad Genel Ticaret Fuarı’na damgasını vuruyor

Hazır ofis sektörünün güçlü oyuncusu Windowist, Tümsiad Genel Ticaret Fuarı’na damgasını vurmaya hazırlanıyor. Sektördeki deneyimleriyle profesyonelliğini pekiştiren Windowist, 12-15 Eylül tarihlerinde Tümexpo’da ziyaretçilerini ağırlayacak.

Alternatif çözümleriyle, geleneksel ofis kavramına yepyeni bir bakış açısı kazandıran Windowist Tower, Tümexpo Fuarı’nın en aktif stantlarından biri olmaya hazırlanıyor. 4 gün boyunca ziyaretçilere ve katılımcılara, benzersiz hazır ofis hizmetleri kapsamında sunduğu tam donanımlı ve kusursuz hizmet anlayışı ile ilgili bilgiler verecek olan firma, şirket kurulumu ve teknik destek hizmetlerinden, hukuki danışmanlıktan reklam hizmetlerine kadar tüm olanakları konusunda da katılımcıları bilgilendiriyor olacak.

Windowist Genel Müdür Vekili Daniela Giannetti, bu yıl gerçekleşecek olan Tümsiad Genel Ticaret Fuarı’nın kendileri için büyük önem taşıdığının altını çiziyor. Ticaret sektörünün önemli aktörlerinin Tümexpo Fuarı’nda bir araya geleceğini, fuarın yerli yabancı birçok işadamını ve firmayı ağırlayacağını dile getiriyor. Sürekli değişen profesyonel dünyada, markaların her geçen gün daha yalın ve daha hızlı çözümlere ihtiyacı olduğunu, hazır ofis sektöründe Windowist’in bu boşluğu doldurduğunu belirtiyor. Windowist’in hızla gelişen hazır ofis sektöründe beklentilerin üzerindeki hizmet anlayışı, tüm teknik altyapısı, çevreci özellikleri, konforu, güvenliği ve kişiye özel sunduğu hizmetlerini Tümexpo Fuarı aracılığı ile anlatma imkanı bulacaklarını vurguluyor.

Windowist, günümüzün hız ve maliyet kontrolü üzerine kurulu iş dünyasının, gelişen teknoloji desteğiyle ortaya çıkardığı yepyeni bir hizmet kolunu, hazır ofis hizmetini anlatıyor ve şirket kurulumu, teknik destek, çeviri ve tercümanlık, gelen ve giden posta ve paketlerinizin yönetimi, uluslararası ve yurtiçi kargo, depo alanı kiralama hizmeti, hukuki danışmanlık, toplantı odaları, muhasebe, oturma ve çalışma izinleri servisi, concierge, kuru temizleme, catering, iskân, baskı ve reklam, uçak ve otel rezervasyonları, çiçek siparişi, ofis için tabela gibi sunulan çözüm hizmetlerinden bahsediyor olacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın