İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

YEM Fuarcılık’ın yeni Genel Müdürü Burcu Başer oldu

YEM Fuarcılık Genel Müdürü Burcu Başer

Türk yapı sektörünün ve bölgenin en büyük buluşmaları olan Yapı Fuarları – Turkeybuild organizasyonunu 37 yıldır aralıksız başarıyla sürdüren YEM Fuarcılık’ın yeni Genel Müdürü Burcu Başer oldu.

Yapı Fuarları – Turkeybuild’i düzenleyerek başarılı fuar organizasyonlarıyla sektöre ve ülke ekonomisine katkıda bulunan, sektörün gelişmesini sağlayan YEM Fuarcılık’ta genel müdürlük görevine Burcu Başer atandı.

İTÜ Mimarlık Fakültesi Mimarlık Bölümü mezunu Burcu Başer, yüksek lisansını 1999 yılında, İTÜ Fen Bilimleri Fakültesi Yapı Malzemesi Ana Bilim Dalı’nda tamamladı. 1995 yılında profesyonel iş hayatına atılan Başer, inşaat sektöründe çeşitli projelerde çalıştıktan sonra, 2002 yılında ITE Group PLC şirketi olan EUF – E Uluslararası Fuar Tanıtım Hizmetleri A.Ş.’de Teknik Müdür olarak göreve başladı, 2004 yılında Operasyonlar Direktörü oldu. Başer 2005’ten bu yana da EUF A.Ş. ve beraberinde 2012’den itibaren de Ekin Fuar A.Ş. Genel Müdür ve Yönetim Kurulu Üyesi görevlerine de devam ediyor.

Burcu Başer görevi, 3 yıldır başarıyla sürdüren Dr. Barış Onay’dan devraldı. Dr. Barış Onay paralel yürüttüğü Yapı-Endüstri Merkezi’ndeki Genel Müdürlük ve YEM Fuarcılık’taki Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürütmeye devam edecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın