İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sürat Kargo’dan kamuya yüzde 30 indirim

Sürat Kargo kamuda çalışanlara yönelik %30 indirim kampanyası başlattı. Ekim ayı sonuna kadar devam edecek kampanyadan polis, asker, öğretmen gibi tüm kamu çalışanları yararlanabilecek.

Geliştirdiği hizmetlerle ve yaptığı özel kampanyalarla kargo sektörünün öncüsü olan Sürat Kargo, bireysel kargo gönderen kamu çalışanlarının da yanında yer alarak onlara indirim fırsatı sundu.

Özellikle tayin ve okulların açılmasının döneminde bu kampanyayı yaptıklarını belirten Sürat Kargo Bireysel Satış Müdürü Oğuz Yalçın şöyle konuştu: “Kamuda çalışanlarının bu dönemdeki yükünü biraz olsun almak ve onların işlerini kolaylaştırmak için özel bir kampanya yaptık. Kurum olarak tüm özel dönemler için farklı kampanyalar düzenliyoruz.”

Kampanyadan yararlanmak için

Kampanyadan yararlanmak isteyen kamu çalışanları tüm operatörlerden 4557’ye KAMU yazarak gönderdiklerinde kısa mesaj olarak kendilerine özel bir şifre geliyor. Gelen şifre ile herhangi bir Sürat Kargo şubesinden ya da acentesinden 30 desi/kg’a kadar olan tüm gönderimlerini özel indirimli olarak gerçekleştiriyorlar.

Kamu personeline %30 indirim kampanyası, 30 Ekim 2013’e kadar devam edecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın