İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

KOBİ’leri dünyaya açacak fuar başlıyor

CNR Holding Holding Kuruluşu Sine Fuarcılık’ın, uluslararası alanda örgütlü olan Tüm Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜMSİAD) iş birliğinde düzenleyeceği ihracat odaklı “TÜMEXPO – TÜMSİAD Genel Ticaret Fuarı” 12 Eylül’de (yarın) kapılarını açıyor.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılacak fuara, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan, Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün de katılacak.

Makina ve ekipmanlarından tekstile, otomotivden  gıdaya ve inşaata kadar pek çok sektörlerde faaliyet gösteren firmaların katıldığı TÜMEXPO 4 gün devam edecek.

TÜMEXPO Fuarı ile eş zamanlı düzenlenecek Kobi Şurası fuarda büyük bir sinerji yaratacak. 2 bin 500 metrekarelik bir alanda gerçekleştirilecek organizasyon ile KOBİ’lerin yabancı partnerlerle iş ve güç birliği ortamlarını oluşturmaları ve ekonomiye daha çok katma değer üreten yapılar haline gelmelerini sağlamak amaçlanıyor.

Fuarın açılış törenine Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, Ekonomi Bakanı Zafer Çağlayan ve Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün’ün yanı sıra CNR Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem ve TÜMSİAD Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Sert de katılıyor…

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın