İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Intellium, Turquality akreditasyonunu tamamladı

Intellium Bilişim Teknolojileri, müşterilerine, çalışanlarına ve topluma katma değer yaratan hizmetler sunmayı hedefleyen sürdürülebilir bir kalite yönetim sistemi kurmayı ve işletmeyi benimsemiştir. Buna bağlı olarak, Intellium, dünya çapındaki Türk markalarını destek programı Turquality’de 3. seviye belge ile sertifikalandırıldı.

Turquality Destek Programı kapsamına alınan Türk markaları, bilişim alanında Kurumsal Performans Yönetimi, İş Zekası, Bütçeleme ve Planlama, Veriambarı, Süreç Yönetimi, Mobil çözümler vb. çözümlerde Intellium ile gerçekleştirecekleri projelerin yüzde 50’sini devlet teşviği olarak geri alabilecekler.

Vizyonu “10 yılda 10 dünya markası yaratmak” olan devlet eliyle oluşturulan bir destek platformu olan Turquality içerisinde yurtdışında markalaşma potansiyeli bulunan Türk firmaları, üretimden pazarlamaya, satıştan satış sonrası hizmetlere kadar bütün süreçlerde yönetsel bilgi birikimi, kurumsallaşma ve gelişimlerini sağlamak suretiyle uluslararası pazarlarda kendi markalarıyla global bir oyuncu olabilmeleri amacıyla doğrudan ya da yetkilendirilen danışmanlık firmaları aracılığıyla destekleniyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın