İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Türkiye yiyecek, içecek ve eğlenceye yön veren isimler, sektörü değerlendirecek

Capital & Ekonomist Dergileri, Avea ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu işbirliği ile hayata geçirilen “Girişimci Kulübü” ikinci toplantısını gerçekleştiriyor.

Ekonomiye yeni bir soluk kazandırma, Türkiye’de girişimciliği özendirme ve destekleme misyonuyla kurulan; girişimcileri bir araya getirip vizyon paylaşımlarına olanak sağlayan Girişimci Kulübü’nün ikinci toplantısının ana teması ise “Türkiye’de yiyecek, içecek ve eğlence sektörünün geleceği” olacak.

Nord Holding Türkiye Başkanı Servet Topaloğlu’nun moderatörlüğünü yapacağı toplantıda, House Café Kurucu Ortağı Canan Özdemir, Eksen Group Yönetim Kurulu Başkanı Erol Kaynar, Çapamarka Entertainment Group Sahibi İzzet Çapa, D-ream CEO’su Levent Veziroğlu, İstanbul Yiyecek & İçecek Grubu Kurucu Ortak & CEO’su Mehmet Gürs ve Nusr-Et Steakhouse Kurucusu Nusret Gökçe gibi Türkiye’de yiyecek, içecek ve eğlence sektörüne yön veren isimler, sektörün geleceğini ve öncü kuruluşların gelecek vizyonlarını paylaşacaklar.

Avea CEO’su Erkan Akdemir ve Ekonomist ve Capital Dergileri Yayın Direktörü M. Rauf Ateş ev sahipliğinde, Girişimci Kulübü Başkanı Nevzat Aydın katılımı ile düzenlenecek toplantı, 12 Eylül 2013 Perşembe günü The Ritz Carlton Hotel’de gerçekleştirilecek.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın