İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Stevie Awards’dan Akbank’a 6 ödül!

Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü

Uluslararası seçkin ödül platformları arasında yeralanStevieAwards tarafından düzenlenen, “International Business Awards” değerlendirmesinin 2013 sonuçları açıklandı. Akbank, yarışmada 1 Altın, 2 Gümüş ve 3 Bronz kazanarak önemli bir başarıya imza attı.

Bu yıl 10.’su düzenlenen “Stevie – International Business Awards” ödüllerine 50’den fazla ülkeden 3.300’ün üzerinde başvuru yapıldı.

Akbank, “Akbank Sanat İnternet Sitesi” ile altın Stevie ödülünün sahibi oldu.

Bunun yanında, Akbank, gençlere bankanın organizasyon yapısı ve kariyer olanakları hakkında bilgi sağladığı “5N1Kariyer İnternet Sitesi” ve Akbank Düşünce Kulubü üyelerinden oluşan “Akbank İK Genç Danışma Kurulu” projesi ile 2 gümüş Stevie kazandı.

Banka ayrıca, şubelerindeki iş süreçlerini basitleştiren ve daha da müşteri odaklı bir hizmet modelini öne çıkaran “İyileştirmeler Sizin İçin” programı ile ve “Yılın Bilgi Teknolojileri Birimi ve Takımı” olarak da 3 bronz Stevie ödüllünün sahibi oldu.

20.yılını kutlayan Akbank Sanat’ın yenilenen internet sitesi ile ödül kazanmaktan duydukları mutluluğu dile getiren Akbank Kurumsal İletişim Bölüm Başkanı Murat Göllü, “Akbank olarakneredeyse kurulduğumuz günden bu yana kültür ve sanata destek oluyoruz. Bu amaçla Akbank Sanat ile gerçekleştirdiğimiz uzun soluklu çalışmalar ülkemizdeki sanat bilincinin daha da yayılmasına önemli katkı sağlıyor. 20. yılını kutlayan Akbank Sanat’ın internet sitesi de sanatseverler için önemli bir buluşma noktası. Bu önemli yılda yenilenen sitemizle ödül almak bizleri çok mutlu etti. Diğer yandan,tüm dünyadan 3 binin üzerinde projenin yarıştığı bu platformda İnsan Kaynakları ve Bilgi Teknolojileri alanlarında aldığımız ödüller de Akbank’ın yenilikçi uygulamalarını, yaratıcı projelerini ve teknoloji kullanımındaki öncülüğünü yansıtıyor” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın