İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sonbahar/Kış 2013 adidas NEO Label Koleksiyonu’nda Selena Gomez imzası

ABD’li oyuncu ve şarkıcı Selena Gomez sürekli genişleyen yetenek listesine tasarımcılığı da ekledi. Selena, ‘Rock Chic’ temalı yeni koleksiyonunu yaratmak için 2012’den beri adidas NEO Label tasarım ekibi ile birlikte çalışıyor. Selena Gomez imzasıyla yaratılan yeni adidas NEO Label Koleksiyonu, rock’n roll dünyasının tarzını yansıtıyor.

Selena’nın müzik aşkından ilham alınarak yaratılan adidas NEO Label tasarımlar, rock’n roll dünyasının simgesel tarzlarını içeriyor. Koleksiyonda Selena Gomez’in de favorisi olan gizli dolgu topuğa sahip siyah çivili ayakkabılar dikkat çekiyor.

Selena Gomez, adidas NEO Label logosuna sahip yeni koleksiyonu ile ilgili  ‘Koleksiyonda ‘Rock Chic’ teması hakim. Bu da koleksiyonu kendinden emin, asi ve eğlenceli yapıyor. Ayrıca koleksiyonun biraz da karanlık bir havası var. Bu karanlık havanın genç kızların, kendi tarzlarına özel bir imza atmalarına ve giydikleri kıyafetlerle kendilerinden emin bir tavır sergilemelerine yardımcı olacağını düşünüyorum” diyor.

adidas NEO Label için ilk kez bir koleksiyon tasarlayan Gomez ile ilgili adidas NEO Label’ın Başkan Yardımcısı Claire Midwood ise şunları söyledi: “Selena, genç kızlar için eşsiz bir ilham kaynağı ve gerçekten çok seviliyor. NEO label’ın amacı; macera arayan gençlere beklenmedik sürprizler hazırlamak… Bu yüzden doğal bir işbirliği oldu.”

Selena’nın interaktif model kitabı www.adidas.com/selenagomez adresinden görüntülenebilir.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın