İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

BIC Angel Investments yeni girişim projelerini dinliyor 

Melek yatırımcı BIC Angel Investments, 13 Eylül Cuma günü İstanbul Maslak Urban Station’da 15.00-19.00 saatleri arasında girişimciler ile buluşuyor. 

2013 başından bu güne 200’den fazla projeyi değerlendiren ve geçen süreç içinde telefonkilifim.com, GastroClub ve Kargoweb’e yatırım yapan BIC Angel Investments girişimcilerle buluşmaya devam ediyor. Yedincisi düzenlenen etkinliğe kayıt olan girişimciler, projelerini kendilerine ayrılan süre içerisinde tanıtma imkânı buluyorlar. Etkinliğe katılım için  https://urbanstationbicangels.eventbrite.com adresinden kayıt yapılması gerekiyor.

Hedefinizi doğru belirleyin

Türkiye’de melek yatırımcı lisansı almaya hak kazanan ilk yabancı olan BIC Angel Investments’ın Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Joachim Behrendt, 2013 başından bu güne 200’den fazla projeyi değerlendirmeye aldıklarını söyledi. Joachim Behrendt girişimcinin yaptıkları ortak hataların yatırım almaya çok fazla odaklanmaları ve yatırımı almayı tek hedef olarak benimsemeleri olduğunu belirtti. Behrendt, girişimcinin yaptığı işin başarılı olması için çalışması ve bu konuya odaklanması gerektiğine dikkat çekti. Yatırımın başarıya ulaşmak için kullanılacak araçlardan sadece birisi olduğunu söyleyen  Behrendt yatırım almanın ne gibi yükümlülükler getirdiğinin çok iyi araştırılması gerektiğini vurguladı.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın