İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

OKI A4 siyah/beyaz yazıcıları kurumlara yüksek verimlilik sağlıyor

Zengin özelliklere sahip, güçlü, yüksek verimlilik sunan yeni nesil siyah/beyaz  LED yazıcı serisi ile  OKI, büyük çalışma grupları ve işletmelerdeki verimliliği arttırmayı hedefliyor.

OKI’nin ödüllü LED teknolojisi ile üretilen, çevre dostu tasarıma sahip yeni B721dn ve B731dnw modelleri, yüksek performans, sağlamlık ve enerji verimliliği gibi gelişmiş özelliklere sahip bulunuyor.

B700 serisi yazıcılar, dakikada 52 sayfaya ulaşan yüksek baskı hızı, yüksek kapasiteli sarf malzemeleri, üstün baskı kalitesi, kablosuz bağlantı, medya esnekliği sunan güçlü ve uygun maliyetli A4 siyah/beyaz  yazıcılar olma özelliğine sahip bulunuyor. B700 serisi yazıcılarda isteğe bağlı (Opsiyonel) 2000 sayfalık yüksek kapasiteli besleyici de bulunuyor.

Seride bulunan  B721dn, 18k toner kapasitesi ile dakikada 47 sayfaya varan yazdırma hızı sunuyor.

B731dnw ise, dakikada 52 sayfa yazdırma hızı  ve 36k toner kapasitesi seçeneğine sahip  bulunuyor.

Kablosuz bağlantı (Wriless) özeliğine sahipyazıcı, ağ bağlantı noktalarına gerek kalmadan ofiste herhangi bir yere konumlandırılabiliyor.

Çevre dostu

B700 serisi enerji tüketimi ve maliyetleri azaltan çevreye duyarlı yapısıyla dikkat çekiyor. Yazıcılar,  işlem sırasında ve derin uyku modundayken; sarf kullanımı ve güç tüketimini azaltan çift yönlü standart baskı, sessiz mod ve toner tasarruf moduna sahip bulunuyor. Ayrıca her iki model de ENERGY STAR® uyumlu olma özelliği taşıyor.

Kurumsal Sınıf Özellikleri

B700 serisi, çift taraflı baskı, geniş kağıt kapasitesi, isteğe bağlı 160GB’a çıkarılan sabit disk, USB ve e-posta üzerinden doğrudan baskı esnekliği gibi kurumsal düzeyde verimlilik sağlayan avantajlar sunuyor. Gelişmiş güvenlik özellikleri, güvenli ağ, depolanan baskı işlemleri içinden disk temizleme ve güvenli silme, PIN baskı ve şifre korumalı baskıyı içeriyor

B700 Serisi (A4 mono SFP) Ürün özellikleri

Hız: 47ppm (B721dn) / 52ppm (B731dnw)

İlk Baskı Hızı: 5 saniye

Çözünürlük:1200dpi
Kağıt girişi: 630 sayfa (standart), maksimum 3,160 sayfa (opsiyonel)

Hafıza: 256MB (standard), 512MB (option)

Toner ömrü: 18K (B721dn/B731dnw) / 36K (B731dnw)

Çift taraflı baskı (standart)

USB’den direkt baskı

OKI LED yazıcı motoru

Gigabit Ethernet

Kablosuz Bağlantı: (B731dnw)

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın