İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Marmaris’in tek alışveriş merkezi KİPA’nın tecrübeli ellerine emanet

Kipa Gayrımenkul Direktörü Gökçe Orhan

Alışveriş merkezleri inşa, kiralama ve yönetme konusunda 1999 yılından bu yana kazandığı AVM tecrübesini danışmanlık alanında da sürdüren perakende zinciri Kipa, Marmaris’in tek AVM’si Blue Port’a danışmanlık hizmeti veriyor.

Türkiye genelinde toplam 36 AVM‘si ve bin 200 kiracısı bulunan Kipa, 2012 yılından bu yana sürdürdüğü AVM danışmanlık hizmetlerine Marmaris’te devam ediyor. Önde gelen perakendeci Kipa, 1 Nisan 2014’te açılması planlanan Marmaris Blue Port’a kiralama, proje geliştirme ve yönetim danışmanlığı yapıyor.

Kipa Gayrımenkul Direktörü Gökçe Orhan, “2012 yılının başından bu yana Kipa olarak, AVM yatırımcılarına kiralama ve açacakları AVM’leri yönetme adına bir danışmanlık hizmeti veriyoruz. Çanakkale Biga’da danışmanlık hizmeti verdiğimiz alışveriş merkezi geçtiğimiz Şubat ayında açıldı. Şimdi de sırada Marmaris var. Marmaris ve çevresi önem verdiğimiz bir bölge. Buradaki mağazalarımızın yanı sıra, dünyanın en büyükleri arasında adı geçen Marmaris marinasına da dağıtım hizmeti veriyoruz” dedi.

10 bin metrekarelik kiralama alanı

Orhan, “10 bin metrekarelik kiralama alanı ve 50 mağazası bulunan Blue Port, ulaşım açısından merkezi bir yerde olması nedeniyle kilit bir konuma sahip.  Marmaris’in tek AVM’si olarak hizmete girecek Blue Port, aynı zamanda bölgenin tek sinema salonunu da içinde barındırıyor. AVM’de ayrıca yemek katı ve çocuklar için eğlence merkezinin yanı sıra zengin ürün çeşitleriyle bir de Kipa süpermarketi yer alıyor” dedi.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın