İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Okula dönüş heyecanı Profilo kahvaltım serisi ile diniyor

Okulların açılmasıyla birlikte hem çocuklar hem de ebeveynler için maraton başlıyor. Küçükler yeniden erken kalkmaya hazırlanırken, ebeveynler onlara sağlıklı bir kahvaltı yaptırmanın telaşına düşüyor. Profilo’nun SI3A014 kablosuz su ısıtıcısı ve EK3A014 ekmek kızartma makinesinden oluşan “Kahvaltım Serisi” bu telaşı tatlı bir hazırlığa döndürüyor ve  okul öncesi hazırlanan kahvaltı masaları renkleniyor.

Kahvaltı sofralarını hem renklendiren hem de kahvaltıların daha pratik hazırlanmasını sağlayan Profilo Kahvaltım Serisi’nden Profilo SI3A014 kablosuz su ısıtıcı, 1.7 litre su kapasitesi, 360o dönebilen alt tabanı, çift taraflı su seviye göstergesi gibi teknik özellikleriyle her evin ihtiyaçlarına cevap veriyor. Çalışırken devreye giren kapak kilidi, otomatik kapanma, aşırı ısınma emniyeti ve kaymayı önleyen malzemeden yapılmış alt tabanıyla da son derece güvenli bir kullanım sunuyor.

Profilo  kahvaltım serisinin bir diğer üyesi olan EK3A014 ekmek kızartma makinesi de kahvaltılara kızarmış ekmeklerle sıcaklık katıyor. Üstelik entegre ısıtma teli sayesinde kızarmış dilimlerin sürekli sıcak kalması sağlanıyor. Makinenin yukarı kaldırma  “hi-lift” özelliği sayesinde kızarmış ekmekler el yanmadan alınıyor ve afiyetle yeniyor.  Ekmek dilimi sıkıştığında devreye giren otomatik kapanma fonksiyonu ve iptal tuşu ise evde istenmeyen yanık kokularının oluşumunu engelliyor, makinenin güvenli bir şekilde kullanılmasını sağlıyor.

Profilo’nun kırmızı rengiyle de dikkat çeken Kahvaltım Serisi tüm yetkili Profilo bayilerinde.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın