İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

En çılgın zombiler psikopatlıkları ve vudu büyüleriyle sizi şoke edecek

Mutasyana uğrayan ağır ve tüy siklet zombiler Counter-Strike Online’da ilk belirdiklerinde oyuncular zombilerin hızlarına ve ilginç güçlerine hayran kalmışlardı. Ne var ki sürprizler henüz sona ermedi; daha tuhaf ve şok edici yetenekleriyle çılgın zombiler işte şimdi karşınızda! Zombiler çok yakında savaş meydanlarında zaferler kazanırken, insanoğlunun dünyası sarsılacak.
Yeni güncellenen Vudu Zombiler kendi sağlıklarını ve etrafındaki zombilerin sağlıklarını iyileştirebilme yeteneğine sahipler ve zırhlarını onarabiliyorlar. Bu zombilerin iyileştirme oranları ise maksimum sağlık puanlarının yüzde 35’i ve ayrıca diğer zombilerin sağlıklarının yanı sıra zırhlarını tam olarak görebiliyorlar. Bu yetenek 7 saniyede yeniden doluyor ve insanlara yardım etmek için ise iyileşen zombilerin kafalarında artı (+) işareti beliriyor. Adları belirdikçe de başkalarının eşyalarını ya da yeteneklerini etkisiz hale getirerek lanetleyen özel bir bomba ile ortaya çıkıyorlar.
Vudu zombilerinin lanetleri yeterince tehlikeli değil ise oyuncular Psikopat zombilerin çılgın dünyasına geçiş yapabilirler. Psikopat zombiler de insanları kör eden ve konstrasyonlarını dağıtan siyah duman yayıyorlar. İnsanlar hızlı ve ağır silahlarla ateş etmeyi deneseler bile siyah duman insanların silahlarının oluşturduğu zararı azalttığı için bir işe yaramıyor. İnsanlar aynı zamanda fare hassasiyetini ve hareket akıcılığını da azaltan bu dumana dikkat etmeliler. “Zombi: Mutasyon modu ile zombilere yeni sınıflar getirmekten oldukça heyecanlıyız. Yeni eşyalar zombilere yararlanmaları için daha benzersiz silahlar ve ileri seviyedeki savaş gemilerini keşfetmeleri için modernleşen yetenekler getireceği için insan olarak oynayan üst düzey oyuncular arkalarını kollamalılar.” diyen NEXON Avrupa’daki Counter-Strike Online Baş Proje Yöneticisi Sang-Hyup Jay Park “Nişancı oyunlarına çeşitlilik kazandıran bu güncelleme CSO’yu tüm zamanların en iyi FPS türü olarak ön sıralara taşırken daha rekabet dolu bir takım oyunu ve daha geniş çaplı etkinlikler sağlıyor” şeklinde konuştu.
Zombilerin yanı sıra kadın karakterler için büyüleyici olan “Sevimli Kedi” kostümü de piyasada. Yeni kostüm kedi maskesi, kuyruk, kulak ve karakterin arkasındaki balıktan oluşuyor. Kedi kuyruğu ve maske gibi aksesuarlardan bazıları ise sadece oturum açarak alınabiliyor.
Dahası NEXON Avrupa bu güncellemeyi kutlamak ve tüm CSO tutkunlarına oyun içi büyük ödüller dağıtmak için Zafer Bayramı etkinliği hazırladı. Her gün saat 15:50 ve 16:10 yani oyunun en yoğun olduğu 20 dakika arasında oynayan her oyuncu çeşitli ödüller kazanacak. 30 Ağustos günü giriş yapan oyuncular kalıcı olarak kullanabilecekleri bir Alman silahı olan Luger PO8, 31 Ağustos’ta giriş yapan oyuncular ise Thomson Chicago makineli tüfeği ve 50 bin oyun puanı elde edecek. Ek olarak 1 Eylül tarihinde oturum açan herkes CSO’da en çok istenen 5 eşya; AK-47, M4A1, Tüy Siklet Zombi, Nata Bıçağı ve Mükemmel Genler’in sahip olacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın