İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Ülker Kadınlar Matinesi, Gülben Ergen ve Mustafa Ceceli ile sürüyor

İlk Kadınlar Matinesi’ni 16 Ocak 2013’te İstanbul’da gerçekleştiren Ülker, tüm hanımları Eylül ayında bir hafta arayla Ankara ve İstanbul’da ünlü sanatçılar Gülben Ergen, Mustafa Ceceli, Mehmet Ali Erbil ve Harem Ritim Grubu’yla yılın en büyük eğlencelerinden birine davet ediyor.

18 Eylül Çarşamba günü Ankara (Arena) Spor Salonu’nda ve 25 Eylül Çarşamba günü Ülker Sports Arena’da düzenlenecek olan Kadınlar Matinesi’nde tüm katılımcıları unutulmaz dakikalar bekliyor.

Eğlence erken başlayacak
Kadınlar Matinesi’nde eğlence sabah saatlerinde başlayacak. Hanımlar, saat 10.30’dan itibaren konser alanına gelerek Ülker markalarını bir arada bulabilecekleri ve çeşitli ürünleri deneme fırsatı yakalayacakları, sürprizlerle dolu saatler geçirecek.

Nostaljik gazinolardan ilham alınarak tasarlanacak sahneler seyircilere eski günlerin matine ortamının keyfini yaşatırken, sanatçılarımızın da izleyicileriyle daha fazla yakınlaşmasını sağlayacak.

Mehmet Ali Erbil her zamanki gibi kahkaha dolu şovlara imza atarken, Gülben Ergen yeni single’ı Sen’in yanı sıra sevilen şarkılarını da seslendirecek. Mustafa Ceceli ise programında, son albümünden şarkılarla müzik dünyasının efsane isimlerinin sevilen şarkılarına yer verecek. Sürpriz düetlerin de olacağı Kadınlar Matinesi’ni Harem ekibi de benzersiz şovuyla renklendirecek.

Ayrıca, biletlerin üzerinde yer alan formu doldurup çekilişe katılan sınırlı sayıdaki şanslı katılımcılar, sanatçılarla tanışma hakkı kazanacak.

20 TL’lik alışverişe 2 bilet
Kadınlar Matinesi biletleri için Ülker ürünlerinden tek seferde en az 20 TL’lik alışveriş yapmak yeterli olacak. 20 TL’lik alışverişe 2 bilet kazanılacak.

‘Ülker Kadınlar Matinesi’ biletleri anlaşmalı market ve satış noktalarından temin edilebilir. Stantlar 17 – 18 Ağustos, 24 – 25 Ağustos, 31 Ağustos – 1 Eylül, 7 – 8 Eylül, 14 – 15 Eylül ve 21 – 22 – 23 – 24 Eylül tarihlerinde İstanbul’da, 17 – 18 Ağustos, 24 – 25 Ağustos, 31 Ağustos – 1 Eylül, 7 – 8 Eylül, 14 – 15 Eylül tarihlerinde ise Ankara’da kurulacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın