İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Kocaeli Ticaret Odası’ndan SATSO’ya hayırlı olsun ziyareti

Kocaeli Ticaret Odası Meclis Başkanı Bülent Karagöz ve Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özdağ,  Sakarya Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Akgün Altuğ ve Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul’a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

SATSO Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Günay Güneş, Yönetim Kurulu Üyeleri; Ertuğrul Öztürk, Fatma Aygün Kahya ve Murat Can’ın da bulunduğu ziyarette konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Kösemusul Oda olarak geçirdikleri seçim sürecinin ardından hızlı bir şekilde çalışmalara başladıklarını belirterek “Güçlü ve uyumlu bir ekiple birlikte ilimiz ve üyelerimiz için en iyisini yapma gayretindeyiz, ilimiz ve üyelerimizin menfaatini her şeyin üzerinde tutarak hizmeti kendimize görev bildik bu düsturla çalışmalarımıza devam edeceğiz. Kurumsal iletişim bizim için her zaman ön plandadır bu anlayışla çevre illerimizle de işbirliği ve ortak projelerde bir araya gelmeye devam etmeyi ümit ediyoruz, biz bu birliktelikten memnuniyet duyarız” dedi.

Kocaeli Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı Murat Özdağ ise SATSO Yönetimine yeni dönemde başarılar dileyerek bölgenin kalkınması ve daha ileri gidebilmesi için her türlü işbirliğine hazır olduklarını dile getirdi.

Birliktelik mesajı verilen ziyarette bölgenin sosyo ekonomik yapısı ile ilgili de değerlendirmeler yapılarak görüş alışverişinde bulunuldu.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın