İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Sezon Pirinç, Worldfood İstanbul 2013 Fuarı’nda

Pirinç piyasasının önemli aktörlerinden Sezon Pirinç, 5-8 Eylül tarihleri arasında yapılacak 21. Uluslararası Worldfood İstanbul Gıda Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı’na katılıyor. Türkiye’nin alanında en büyük fuarı olan Worldfood İstanbul 2013’te 72 metrekarelik bir stantla yer alacak olan Sezon Pirinç, fuar için ziyaretçilerine ilginç sürprizler de hazırlıyor. Sektörün devlerinin bir araya geldiği sektördeki gelişmelerin, yeniliklerin ve fırsatların profesyonel ziyaretçiler için sergileneceği Worldfood İstanbul 2013 Fuarı, İstanbul Fuar Merkezi / CNR Expo’da gerçekleştirilecek.

Edirne-İpsala’da 54 bin metrekare açık, 14 bin metrekare kapalı alanda Türkiye’nin ilk ve tek entegre pirinç işleme tesisine sahip olan Sezon Pirinç, çeltik işleyip toptan satış yaptığı gibi çeltik işleyen tesislerden aldığı pirinci de paketleyerek nihai tüketiciye ulaştırıyor.

Tesislerinde hem yerli hem de Amerikan pirinci işleyen Sezon, pirinci kendi markasıyla yaygın perakende zincirleriyle tüm Türkiye’ye pazarlıyor. 1950 yılından beri tarım sektöründe faaliyet gösteren Sezon Pirinç’in ürün portföyünde kırmızı-siyah-beyaz pirinçten, fasulyeye, nohuttan mercimeğe kadar 22 farklı ürün yer alıyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın