p_bluemoon_003.eps-w200.jpgYazın havalar ısınmaya başladığında jakuziye girmek kadar zevkli bir şey yoktur. Duravit tasarımı Blue Moon ve Sundeck, baştan ayağa rahatlatıcı bir keyif sağlamak adına rafine detaylar ve sade bir tasarım sunar.
Kübist çizgiler taşıyan Blue Moon, kare gövdesi ve mükemmel yuvarlaklıktaki teknesi ile bir tasarım rüyasıdır. 180×180 cm boyutuyla birkaç kişinin aynı anda kullanımına uygundur. Beyaz akrilik ve seçkin ahşap kaplamalarının etkileşimi, havuzu hem şık hem de kendine özgü kılar. Kullanılmadığı zamanlarda havuz, dolgulu deri örtüsü ile kaplanarak konforlu bir rahatlama köşesine dönüştürülebilir veya alandan tasarruf etmek adına ortadan kaldırılabilir. Ayrıca, ürünle uyumlu bir tik ağacı görünümlü bank ve dekoratif, paslanmaz çelik giysi askısı da mevcuttur. Blue Moon’un desteksiz, köşeli veya sırtı duvara dayalı modelleri mevcuttur. Avusturyalı tasarım üçlüsü EOOS tarafından tasarlanan Sundeck, aynı zamanda yalın formu ve minimalist tasarımıyla da dikkat çekiyor. Dik açılı ürün 210×140 cm ebatlarında olup, birbirine dönük iki kişinin rahatça oturmalarına olanak sağlamaktadır. Dolgulu deri destek ünitesi de hem kıvrılarak başlık olarak kullanabilmekte hem de Blue Moon’da olduğu gibi rahatlama köşesi oluşturmak adına açılarak ekstra rahatlık sunabilmektedir. İster içeride ister dışarıda, yalnızca 500 litre su içeren Sundeck havuzunda yüzmek mükemmel bir zevktir. Yedi renk seçeneğiyle gelen ahşap kaplama sayesinde havuz, tüm mimari ortamlarla bütünleştirilebilir.
Blue Moon ve Sundeck, her zaman kullanıma hazırdır. Sofistike hijyen yönetimi ve verimli filtreleme sistemi, suyun üç aya kadar teknede kalabilmesini sağlar. Temel dezenfeksiyon, entegre edilmiş bir ozon jeneratörü tarafından sağlanır. Havuz, entegre edilmiş kontrol panelindeki bir düğmeye basılarak rahatlıkla boşaltılabilir. Bakım için minimum süre harcamak, havuzun keyfini çıkararak vaktin boşa gitmesini önler.


sitesinden daha fazla şey keşfedin

Son gönderilerin e-postanıza gönderilmesi için abone olun.

Bir yanıt yazın