İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Startup Kitchen’dan yeni bir proje daha: Tuşla

Türkiye’de girişimcilik alanında yarattığı araçlar ve geliştirdiği yeniliklerle adından söz ettirmeye devam eden Startup Kitchen’ın son projesi Tuşla, çağrı merkezlerinin tüm hizmetleri parmaklarınızın ucuna getirmeyi amaçlıyor. Tuşla, anlaşılır ve kullanışlı arayüzüyle çağrı merkezleriyle haşır neşir olanların en yakın dostu olacak!

Çağrı merkezlerinde dakikalarca beklemeye son

Tuşla’yı açtığınızda sizi sade bir menü ve tüm seçeneklerin listelendiği çağrı merkezlerinin isimleri karşılıyor. Buradan, işlem yapmak istediğiniz çağrı merkezini ve almak istediğiniz hizmeti adım adım seçebiliyorsunuz. Gerektiği yerde müşteri ya da abone numaranızı girerek, menüden almak istediğiniz hizmete kolayca ulaşıyorsunuz.

Girdiğiniz abone ya da müşteri numaraları Tuşla uygulamasında kesinlikle kaydedilmiyor ve bu adım tamamen opsiyonel olarak sunuluyor. Yani isterseniz bu numaraları girmeyerek aramayı başlatabiliyor, çağrı merkeziyle görüşme başladığında abone bilgileriniz gibi ek bilgileri girebiliyorsunuz.

Tuşla sayesinde çağrı merkezlerinin telefonlarında dakikalarca beklemek ve istediğiniz menüye ulaşmak için insanüstü çaba sarf etmek tarih oluyor!

Zamandan tasarruf ve kapsamlı veritabanı

Tuşla’nın kullanması kolay ve anlaşılır arayüzü sayesinde, menüden istediğiniz hizmete kolayca ulaşabiliyorsunuz. Eğer aradığınız çağrı merkezi uygulamada kayıtlı değilse “Geribildirim” seçeneğinden istekte bulunabiliyor ya da “Tüm Çağrı Merkezleri” menüsünden seçerek arayabiliyorsunuz.

Uygulama, şu anda en çok aranan ve geniş bir yelpazede seçenek sunan, TTNet, Yurtiçi Kargo, Garanti Bankası, Avea ve HepsiBurada çağrı merkezlerini kapsıyor. Kullanıcılar sürekli güncellenen çağrı merkezi veritabanı ile istedikleri hizmete en kısa yoldan ulaşabiliyor.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın