İçeriğe geçmek için "Enter"a basın

Bilgi Eğitim ve Galata Fotoğrafhanesi ‘Basın Fotoğrafçılığı’nda uzmanlaştıracak!

Bilgi Eğitim ve Galata Fotoğrafhanesi güçlerini birleştirdi ve ‘Basın Fotoğrafçılığı Sertifika Programı’nı hayata geçirdi. Program, İstanbul Bilgi Üniversitesi’nin Santral Kampüsü’nde 22 Eylül-2 Şubat tarihleri arasında her pazar 11.00 ile 18.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek.

Bilgi Üniversitesi Öğretim Üyesi Alper Kırklar, Business Week Fotoğraf Editörü Cevahir Buğu, Bilgi Üniversitesi Öğretim Görevlisi Delizia Flaccavento, Halkla İlişkiler Uzmanı Gülşah Durak, Reuters Türkiye Bürosu Fotoğraf Editörü Murad Sezer, Sanatçı Sevgi Ortaç, Fotoğraf Vakfı ve Galata Fotoğrafhanesi Kurucusu Yücel Tunca gibi konusunda uzman isimlerin eğitim vereceği program ‘basın fotoğrafçılığı’ konusunda eğitim almak isteyen herkese açık olacak.

Bilgi Üniversitesi mezunlarına %20 indirim!

Basın Fotoğrafçılığı Sertifika Programı’na katılanlar, ‘Gazetecilik temel bilgisi’, ‘Haber ve haber fotoğrafının ontolojisi’, ‘Görsel bir hikaye anlatmak’, ‘Haber yazma teknikleri’, ‘Sıcak haber fotoğrafçılığı’, ‘Multimedya’, ‘Haber ve proje toplantısı’ ile ‘Gazetecilikte temel ve ileri fotoğraf uygulamaları’ konularında ders alarak hem mesleklerinde uzmanlaşabilecek hem de bu alanda kariyer yapma fırsatı elde edebilecekler.

Basın Fotoğrafçılığı Sertifika Programı’na katılım ücreti 3.000 TL olarak belirlenirken İstanbul Bilgi Üniversitesi mezunlarına yüzde 20 indirim uygulanacak.

İlk yorum yapan siz olun

Bir yanıt yazın