Ayışığı Vadi Evleri sakinleri mutfak renklerine karar verdi

Ev seçim kriterlerinde önemli bir yere sahip olan ve özellikle kadınlar için önde gelen belirleyici etkenlerden biri de mutfaklar. Projelerinde konfor ve kullanıcı memnuniyetini ön planda tutan Demir İnşaat, Ayışığı Vadi Evleri?nin mutfaklarının rengine karar vermek üzere konut sahipleri arasında başlattığı anket çalışmasını sonuçlandırdı. Seçimler; ?bordo-beyaz, capuccino-beyaz ve beyaz?dan yana oldu.

Geniş ve efektif kullanım alanına sahip, ergonomik, estetik, tüm ihtiyaçların düşünüldüğü mimari çözümlerin sunulduğu Ayışığı Vadi Evleri mutfaklarında, kullanıcıların renge karar vermesi ile birlikte imalat ve montaj süreci de başlatılıyor. 29 Aralık 2012 tarihinde sona eren anket çalışmasında 3+1?ler için seçilen bordo-beyaz, 2+1?ler için seçilen capuccino-beyaz ve 1+1?ler için seçilen beyaz renkli mutfaklar, İtalyan tipi mutfak tasarımlarıyla tanınan Vanucci tarafından uygulanacak.

İnşaatı yüzde 85 oranında tamamlanan ve ince detay çalışmalarına başlanılan Ayışığı Vadi Evleri?nde yaşanacak konforlu hayata ait detaylar, sosyal tesislerden sonra mutfaklarda da yakın gelecekteki kullanıcılarına kendini gösterecek.

Hayata geçirdiği tüm projelerde kaliteyi, ayrıntılarla birleştiren ve konut sahiplerine sunduğu yüksek standattaki yaşam tarzları ile dikkat çeken Demir İnşaat bu özelliğini Ayışığı Vadi Evleri?ndeki çalışmalarda da sürdürüyor.