Erkek Giyim sektörünün öncü markası Abdullah Kiğılı, 2012 İlkbahar-Yaz ceket koleksiyonunu erkeklerin beğenisine sunuyor.

220 gramı geçmeyen ağırlıklarıyla, ilkbahar ve yaz dönemi kullanımına uygun Abdullah Kiğılı ?SEER SUCKER? ceketler ile erkekler, hem daha rahat hem daha şık.

2012 ilkbahar/Yaz erkek koleksiyonunda detay işçilikleri ön plana çıkartan Abdullah Kiğılı, hem şıklığından hem de rahatlığından vazgeçemeyen erkekler için özel bir ceket koleksiyon hazırladı. Abdullah Kiğılı ?Seer Sucker? ceketler; %100 pamuklu kumaşları, şık kesimi ve özenle tasarlanmış desenleri ile yeni sezona damgasını vurmaya hazırlanıyor.

Abdullah Kiğılı?nın Seer Sucker ceketleri sadece 220 gr ağırlığında ve %100 pamuk kumaştan üretildi. Lacivert-beyaz pötikare ile açık ve koyu mavi renklerin beyazla birleştiği düz ve çubuk çizgilerle oluşturulan desen çeşitliliğine sahip ceketler 4 ve 6 drop seçeneklerine sahip. Ayrıca Seer Sucker ceketler hem yarım hem de tam astarın kullanıldığı farklı çeşitlerde üretildi.

TERLETMEYEN CEKETLER

Sıcaktan hoşlanmayan erkekler için Abdullah Kiğılı?dan sevindirici bir haberimiz var. %100 pamuk kumaşın gofre ile muhteşem uyumuyla üretilen ceketlerin serin tutma özelliği sayesinde sıcak yaz günleri sizin için çok serin geçecek.

Siz de rahatlığından ve şıklığından ödün vermeyenlerdenseniz, sadece Abdullah Kiğılı Exclusive mağazalarında satışa sunulan Seer Sucker ceketleri giymeden bu yazı geçirmeyin.