Avcılar?ın ilk ve tek alışveriş ve yaşam merkezi olan Pelican Mall 1. yılını doldurmaya hazırlanırken kurulduğundan bu yana yürüttüğü kaliteli hizmet anlayışı politikasıyla büyümeye ve yenilenmeye her geçen gün devam ediyor.

Pelican Mall?un sahip olduğu marka karması, ziyaretçilerine sunmuş olduğu hizmetler, güvenli ve rahat alışveriş ortamı ile Avcılar?ın buluşma noktası konumuna geldiğini söyleyen Pelican Mall Genel Müdürü Berna Yüksel, uygulamaya başladıkları farklı iç hizmet yenilikleri ve politikaları ile AVM sektöründe hem bir ilke imza attıklarını hemde güçlenen personel yapılarıyla da hizmet kalitelerini arttırdıklarının altını çizdi.

Pelican Mall Genel Müdürü Berna Yüksel, bugüne kadar 3. parti şirketler tarafından almış oldukları temizlik, güvenlik, müşteri servisleri, müşteri hizmetleri yönetimi ve danışma gibi bölümlerde çalışan ve tüm bu hizmetleri veren profesyonel kadroları kendi bünyelerine aldıklarını belirtti.

Bu kararı, vermiş oldukları benzer hizmetleri çok daha yüksek seviyelere taşımak adına uygulamaya başladıklarını söyleyen Berna Yüksel, uygulama sayesinde her ay yüzde 25 oranında bir oranın genel bütçelerine pozitif olarak yansıdığının da altını çizdi. Berna Yüksel yeni IK politikaları çerçevesinde kurum içinde bulunan hizmet departmanlarının, tarafsız bir denetim firması tarafından düzenli olarak denetlendiğini ve çalışanlarına vermeye başladıkları eğitim programları ile güçlendirerek AVM sektöründe çok kısa bir süre içinde farklılık oluşturacaklarını açıkladı.

Çalışanlarına yönelik gerçekleştirdiği yeni uygulamalar ile AVM sektöründe bir ilki gerçekleştiren Pelican Mall?da benzer AR-GE çalışmalarının önümüzdeki dönemde de devam edeceğini sözlerine ekleyen Pelican Mall Genel Müdürü Berna Yüksel, AVM yönetiminin temellerinin hizmet kalitesinde süreklilik ilkesine paralel olduğunun ayrıca altını çizdi.

523 Origin Unreachable

523 Origin Unreachable


cloudflare-nginx